اسکنر پرو (Scanner Pro) یک اپلیکیشن فوق‌العاده برای اسکن‌کردن و ذخیره سریع نسخه دیجیتالی از یک سند کاغذی است. با این ابزار می‌توان هر کاغذی را، از یک رسید گرفته تا اسناد چند صفحه‌ای، اسکن کرد. اسکنر پرو به طور خودکار مرزها را شناسایی کرده‌ و اشتباهات را تصحیح می‌کند. امکان اشتراک‌گذاری، ایمیل‌کردن و آپلود‌کردن اسکن‌های شما وجود دارد. به علاوه می‌توانید هر اسکن را به متن تبدیل کنید. اسکنر پرو آیفون و آیپد شما را به اسکنرهای قابل حمل تبدیل می‌کند. اسناد اسکن‌ شده را می‌توان ایمیل کرد، به عکس تبدیل کرده، در پرتال‌های خدمات آنلاین آپلود یا فقط در آیفون یا آیپد ذخیره کرد. می‌توان از قابلیت تشخیص متن برای کپی‌کردن و اشتراک‌گذاری متن از بین اسناد پی‌دی‌اف استفاده کرد. الگوریتم‌های پردازش رنگ پیشرفته سایه‌ها را حذف می‌کند، تصاویر مبهم را تصحیح کرده و اسکن‌های شما را تا جای ممکن خوانا می‌سازد.

با این اپلیکیشن سادگی در اسکن‌کردن اسناد را تجربه می‌کنید:

  اسکن رسیدها برای پیگیری و رسیدگی به هزینه‌های سفر

 تبدیل یادداشت‌ها و طرح‌های کاغذی به نسخه‌های دیجیتالی

 امضا و اسکن یک قرارداد برای ایمیل کردن آن

 ذخیره مقالات جالب و صفحات کتاب برای بعد

اسکن سریع و آسان:‌  اسناد کاغذی، رسیدها، چک‌ها، قراردادها، اجاره‌نامه‌ها و غیره. 

اسکنر پرو تمام انواع کاغذ را اسکن و دیجیتالی می‌کند. حتی می‌توانید قراردادها و کتاب‌ها را اسکن کرده و به پی‌دی‌اف‌های چندصفحه‌ای تبدیل کنید.

پردازش تصویر پیشرفته‌

 ایجاد اسناد با تصاویر اورجینال، مهر رنگی و امضا. اسکنر پرو به طور خودکار مرزها را در زمان واقعی تشخیص می‌دهد. شما می‌توانید به طور دستی نیز محدوده کپی را تنظیم کنید.

تشخیص متن

 تبدیل هر اسکن به یک متن که می‌تواند انتخاب و کپی شود. اسکنر پرو از 21 زبان پشتیبانی می‌کند: انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، فرانسوی، اسپانیایی، روسی، پرتغالی، هلندی، ترکی، لهستانی، سوئدی، نروژی، ژاپنی، چینی، یونانی، کرواسی، استونی، اوکراینی، چک.

جریان کار

 جریان کار به شما امکان می‌دهد تا به آسانی چندین عملیات را انجام دهید. یک ایمیل با یک گیرنده مشخص ارسال کنید، در دراپ باکس آپلود کرده و سند را در پوشه مورد نظر ذخیره کنید. همه این کارها با یک تلنگر انجام می‌شوند.

جست‌وجوی کتابخانه عکس‌های خود برای اسناد

 «اسکن رادار» به طور خودکار عکس‌های اسناد و رسیدها را در کتابخانه عکس‌ شما پیدا می‌کند. اکنون می‌توانید از اپلیکیشن دوربین مورد نظر خود برای اسکن‌کردن هر چیزی استفاده کرده و به سرعت آن را در اسکنر پرو پیدا کنید.

اشتراک‌گذاری اسکن‌های خود

 کافی است سند را اسکن کرده و دکمه «اشتراک‌گذاری» را کلیک کنید. شما می‌توانید اسناد اسکن شده را از طریق ایمیل ارسال کنید، در عکس‌ها قرار داده یا در اپلیکیشن شخص ثالث باز کنید. 

با اسکنر پرو، می‌توانید اسناد خود را چاپ یا حتی فکس کنید.

آپلود اسکن‌ها در حافظه ذخیره‌سازی آنلاین

 تمام اسکن‌های شما می‌توانند در دراپ باکس، اورنوت، گوگل درایو، باکس، آی‌کلاود درایو، وان درایو، وان نوت یا هر حافظه ذخیره‌سازی دیگر آپلود شوند.

همگام‌سازی آی‌کلاود در تمام دستگاه‌ها

 دسترسی به تمام اسناد اسکن‌شده شما در آیفون، آیپد و مک. اسکن سند در آیفون یا آیپد و آپلود آن به طور خودکار در آی‌کلاود درایو. همگام‌سازی بین تمام دستگاه‌های خود و حتی مشاهده آنها روی مک.

محافظت از پی‌دی‌اف‌های خود 

 شما می‌توانید یک رمز عبور اضافه کنید تا مطمئن شوید که افرادی که می‌خواهید می‌توانند سند شما را باز کنند.

ویرایش، ذخیره و ویرایش مجدد

 هر تغییری که در اسکن‌های خود ایجاد می‌کنید، پیگیری می‌شوند. به عبارت دیگر، می‌توانید همیشه بازگردید و تغییر دهید یا یک ویرایش را به حالت اول بازگردانید.

لینک کوتاه : http://bit.ly/2LslDEJ

دیدگاه شما چیست؟

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید