در ابتدا باید با شماره تلفن همراه خود در این اپلیکیشن ثبت‌نام کنید. سپس می‌توانید به قسمت پروفایل بروید و مشخصات خود را کامل کنید. برای رفتن به این قسمت دو راه وجود دارد:

 اشاره روی آیکون ویرایش در منوی کناری

 لمس آخرین دکمه سمت چپ در نوار پایین صفحه

پس از این مرحله، نوبت به ثبت نفرات تیم و اطلاعات مربوط به آنها می‌رسد. با اشاره روی دکمه + در نوار پایین صفحه این برنامه اندرویدی، می‌توانید اطلاعات زیر را برای هر نفر وارد کنید:

 وضعیت تاهل و جنسیت

 نام و نام خانوادگی

 شغل

 تفکیک (جزو چه گروهی از نفرات تیم است)

 اعتبار

 سن

 نسبت فامیلی یا آشنایی

 میزان میل به پیشرفت در فرد

 مقدار حرف شنوی آن شخص از شما

 زمان آزاد در طول روز

 تعداد فرزند

 شماره تلفن و اطلاعات تکمیلی

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های لیست نگار، امکان تحلیل فهرست افراد است که در بازاریابی شبکه‌ای بسیار اهمیت دارد 

سپس با لمس تیک بالای صفحه، فرد موردنظر و مشخصات او را ثبت کنید. برای ثبت نفر بعدی بدون اینکه از صفحه بیرون بروید، باید روی دکمه تیک + اشاره کنید. امکان افزودن شماره تلفن از فهرست مخاطبان گوشی نیز وجود دارد که دکمه آن در سمت چپ سربرگ قرار گرفته است.

با زیاد شدن تعداد افراد ثبت شده در لیست‌نگار، بدون تردید به تفکیک آنها نیاز پیدا خواهید کرد. شما می‌توانید با لمس زبانه‌های بالای صفحه و گزینه‌های مربوط به هر کدام، فهرست نفرات را بر همان اساس فیلتر کنید. همچنین دکمه‌ای در پایین صفحه قرار دارد که به شما امکان می‌دهد لیست افراد را بر حسب گزینه‌های مختلف، مرتب کنید.‌ این گزینه‌ها عبارتند از: زمان ورود اطلاعات، امتیاز بازاریاب، حروف الفبا، فعال یا غیرفعال بودن شخص و نفرات برتر. برای یافتن شخص موردنظر هم می‌توانید به قسمت جست‌وجو بروید.

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های لیست‌نگار، امکان تحلیل فهرست افراد است که در بازاریابی شبکه‌ای بسیار اهمیت دارد. با رفتن به بخش آنالیز، می‌توانید بر اساس دسته‌بندی‌های مختلف مانند شغل، دایره نفوذ، اعتبار و غیره، تحلیل‌های زیر را ببینید:

نمودار دایره‌ای: این نمودار مربوط به درصد افراد حاضر در هر یک از دسته‌بندی‌هاست. برای مشاهده اسامی این نفرات کافی است روی ناحیه موردنظر در دایره اشاره کنید.

نمودار میله‌ای: در این نمودار می‌توانید تعداد افراد حاضر در دسته بندی‌های مختلف را ببینید.

نمودار رادار: برای مشاهده وضعیت امتیازاتی که در هر دسته‌بندی به افراد اختصاص داده شده، باید از این نمودار استفاده کنید.

مقایسه: در اپلیکیشن فوق امکان بررسی افراد بر اساس زیر‌مجموعه‌های دو دسته‌بندی نیز وجود دارد که به صورت جدول نشان داده می‌شود.

قالب گرافیکی این برنامه یکپارچه است و امکان انتخاب رنگ‌بندی‌های دلخواه شما نیز در بخش تنظیمات وجود دارد.

امکان تغییر نحوه نمایش لیست افراد و دکمه‌های موجود در سربرگ نیز وجود دارد. رابط کاربری این اپلیکیشن ساده و کاربرپسند است و در کل می‌تواند برای صاحبان کسب‌و‌کار در حوزه بازاریابی مفید واقع شود.

لینک کوتاه : http://bit.ly/2Nr4Pjk

دیدگاه شما چیست؟

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید