آژانس تبلیغاتی KBS که مقر آن در شهر نیویورک است، سختکوشی، خلاقیت و قدرت ابتکار را به عنوان اصلی‌ترین راهکارهای خود قرار داده است. استخدام یک تیم کارآفرین خلاق و جسور که ارائه راه‌حل‌های مبتکرانه را در دستور کار خود قرار داده‌اند، در کنار استفاده از روش‌ها و فنون جدید بازاریابی در دنیای دیجیتال، آژانس KBS را به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو و نوآور تبلیغاتی جهان شناسانده است، به طوری که امروز‌ برندهای مشهور جهان را در لیست مشتریان خود قرار داده است.

  •  KBS از چالش نمی‌ترسد

جمع‌کردن یک گروه از افراد خلاق و نوآور که به‌شدت به دنبال تجربه‌کردن ایده‌های نو هستند، یک اقدام جسورانه محسوب مي‌شود که قدرت خطرپذیری بالایی را می‌طلبد و این درست همان چیزی است که آژانس KBS از آن برخوردار است؛ یعنی نترسیدن از چالش‌ها و حرکت به سوی حل و فصل آنها. از آنجایی که این شرکت در استخدام کارمندان خود دقت زیادی به خرج می‌دهد، توانسته است یک گروه از کارآفرینان خلاق و جسور را گرد خود جمع کند که ارائه ایده‌های نوآورانه و چالش‌پذیر از جمله مهم‌ترین خصوصیات آنهاست. این گروه از چالش‌های پیش‌رو نترسیده و از راه آزمون و خطا سعی در یافتن بهترین و کامل‌ترین راه‌حل‌ها دارند. الهام‌گرفتن از سختی‌ها، از جمله خصوصیات این تیم بازاریابی است، به این معنا که هر پروژه سختی که این گروه خلاق پشت سر می‌گذارد‌، به عنوان یک درس جدید عمل کرده و الهام‌بخش آنها در فعالیت‌های آتی آنهاست.

  •  قمار KBS

میزان خطرپذیری و قدرت ریسک‌پذیری این گروه بازاریابی به اندازه‌ای است که به خود اجازه سرمایه‌گذاری در شرکت‌های پیشرفته جهان را می‌دهد، به این معنا که این شرکت برای خود یک بازوی سرمایه‌گذاری تعریف کرده ‌که از آن به عنوان قمار و یا یک معامله خطرآفرین یاد می‌کند، به این معنا که از طریق سرمایه‌گذاری در شرکت‌هایی که مشتری وی نیز هستند، سعی در ارتقاي مالی شرکت خود دارد؛ مطمئنا چنین اقداماتی نیز از اصل اولیه این شرکت، یعنی نهراسیدن از خطر و اقدام فعالیت‌های جسورانه نشأت گرفته و با خط‌مشی کلی آن سازگاری کامل دارد. در واقع این نوع همکاری با مشتریان نشان می‌دهد که این شرکت تنها به دنبال ارائه ایده‌های خلاقانه برای رشد بازار مشتریان خود نیست، بلکه مشارکت در سهام بازار و جهت‌دادن به آن نیز از دیگر راهکارهای این آژانس محسوب می‌شود.

  •  KBS سلسله مراتب ندارد 

شاید بتوان گفت که یکی از خصوصیات اصلی استارت‌آپ‌های دنیای امروز، نبود سلسله مراتبی است که در کسب‌وکارهای سنتی وجود داشت، به این معنا که تمام بدنه یک شرکت در کنار یکدیگر بوده و کارمندان و مدیران و رؤسای یک شرکت، بدون هیچ‌گونه حس تفاوت و تمایزی، در کنار یکدیگر کار می‌کنند. این مهم در شرکت‌های بازاریابی مدرن نیز رعایت شده و می‌توان گفت که یکی از دلایل موفقیت شرکت‌های بازاریابی در تجارت امروز نیز همین امر است؛ در همین راستا شرکت KBS نیز به سلسله مراتب سنتی در بدنه خود قائل نبوده و همه در کنار هم و برای یک هدف کار می‌کنند؛ البته رسیدن به چنین بینشی و پیاده‌کردن آن در بین افراد یک شرکت، کار چندان آسانی نبوده و نشان می‌دهد که مدیران این شرکت کاملا به این اصل ایمان داشته و بر مبنای آن عمل کرده‌اند به طوری که به‌زعم دست‌اندرکاران این شرکت، آنها دارای یک فرهنگ بدون سرزنش هستند، به این معنا که اشتباهات یکدیگر را پذیرفته و سعی در اصلاح آنها دارند، نه اینکه صرفا ایرادهای یک فرد را برجسته کنند!

لینک کوتاه : http://bit.ly/2BHgHfP

دیدگاه شما چیست؟

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید