نوزدهمین شماره شنبه با تیتر بچه های ایرانی اپ استور منتشر شد!

نوزدهمین شماره شنبه با تیتر بچه های ایرانی اپ استور منتشر شد!
تیتریک هفته نامه ویژه استارت آپ های این هفته اختصاص پیدا کرده است به  گفت و گو با حميد رضازاده بنيان‌گذار «پيچک»؛ او مي‌گويد که با تیمش چگونه از اتاقي ۱۰متري در دانشگاه شروع کردند و اپليکيشنشان با بيش از ۲ ميليون دانلود، دو روز در صدر اپ‌استور قرار گرفت و بالاتر از فيس‌بوک و توييتر ايستاد...

تیتریک هفته نامه ویژه استارت آپ های این هفته اختصاص پیدا کرده است به  گفت و گو با حميد رضازاده بنيان‌گذار «پيچک»؛ او مي‌گويد که با تیمش چگونه از اتاقي ۱۰متري در دانشگاه شروع کردند و اپليکيشنشان با بيش از ۲ ميليون دانلود، دو روز در صدر اپ‌استور قرار گرفت و بالاتر از فيس‌بوک و توييتر ايستاد

در سر مقاله این شماره اکبرهاشمی سردبیر هفته نامه شنبه با تيتر " ما گم شده‌ايم !"  از جوان هایی می گوید که دغدغه استارتاپ شدن دارند، اما دقیقا نمی دانند که برای رسیدن به جایگاه واقعی این کلمه باید چکارهایی را انجام دهند. آقای سردبیر انگیزه جوان ها برای دانستن را فرصتی مغتنم می داند و می گوید که نباید به بهانه ندانستنشان آنها را ناامید کنیم.

در این شماره در چند صفحه، ویژه نامه فین استارز را برای شما تدارک دیده ایم و شما می توانید گزارش کاملی از ۴ روز برگزاری همایش را مطالعه کنید؛ فين‌استارز فرصتي طلايي براي استارت‌آپ ‌ها بود که ۱۶۰۰ شرکت کننده، ۵۰ استارت آپ، ۲۰ سرمایه گذار، ۲۰ مربی، ۸۰ جلسه مربیگری و ۱۲۰ جلسه خصوصی برگزار کرد.

در صفحه برند استوری داستان راهی که برند «امرسان؛ فرزند روزهای جنگ و بحران» پیموده را می خوانیم؛ برندی که سرگذشت آن را فردی به نام سلطان حسين‌، از تعميرکار لوازم خانگي اش در یک کارگاه کوچک در خيابان پيروزي شروع  می کند و بعدها برند ايراني موفق امرسان را در ۱۵۰هزار متر مربع بنيان می گذارد! همچنین خواهیم دانست چگونه پسرکی کبریت فروش بزرگترین خرده فروشی دنیا را بنیان گذاشت!

در صفحه تیم ورک مطلبی را با عنوان «آمازون چگونه سر عقل آمد» می خوانیم که تعهد شغلي، آمازون بدنام را به يک شرکت خوش نام براي استخدام‌شدن تبديل کرد

در این شماره در صفحه آغاز راه  داستان  استارت آپ های نوپا  مثل پوشانیک، هم آموز، دراپز و... را باهم می خوانیم

در صفحه کارگاه مطلبی با عنوان «استارت آپتان را درگیر این کارها نکنید» پنج موردی را که کسب و کار هایتان باید آن ها را برون سپاری کنند، می خوانیم ...

در صفحه برند و تبلیغات استراتژی رسانه ای برند «بوش در راه جهانی شدن» را می خواینم

استارت آپی ها در صفحه رویداد، زمان بندي ايونت هاي تا یک مرداد را بخوانند

می توانید شنبه را از کیوسک های مطبوعاتی یا سایت جار یا در شنبه مگ مطالعه کنید. یا با ۵۰ درصد تخفیف از سایت Eshterak.ir  اشتراک بگیرید.

 

 

دیدگاه‌ها

بعد از یه هفته تلاش تونستم شنبه این هفته رو بخرم ، از صفحه اول شروع کردم و تک تک صفحاتو میخونم و خط میکشم ، واقعا دمتون گرم :))
ایمیل نویسنده: 
محمد

ممنون از لطفی که به نشریه خودتون دارید. ما هم خوشحالیم که بالاخره تونستید مارو بخونید و امیدواریم از این به بعد راحت تر بتونید دسترسی پیدا کنید :)

سلام ممنون http://www.pooke.in لطفا به من هم سر بزنید
ایمیل نویسنده: 
psd_dctarh@yahoo.com

صفحه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎