۸۴درصد کارمندان، خود را بهتر از رئیس‌شان می‌دانند!

۸۴درصد کارمندان، خود را بهتر از رئیس‌شان می‌دانند!
۱۱ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه کارگاه https://goo.gl/5AF3rX
وقتی شما یک کسب‌و‌کار را راه‌اندازی می‌کنید، هر یک از کارمندان نقش مهمی را در فرهنگ کار، سود شما، بهره‌وری، نوآوری‌های شما و غیره خواهند داشت. اگر می‌خواهید کارمندان خود را تحت تاثیر قرار دهید، باید دریابید که آنها چه چیز شما را قضاوت می‌کنند ...
84درصد کارمندان، خود را بهتر از رئیس‌شان می‌دانند!

وقتی شما یک کسب‌و‌کار را راه‌اندازی می‌کنید، هر یک از کارمندان نقش مهمی را در فرهنگ کار، سود شما، بهره‌وری، نوآوری‌های شما و غیره خواهند داشت. اگر می‌خواهید کارمندان خود را تحت تاثیر قرار دهید، باید دریابید که آنها چه چیز شما را قضاوت می‌کنند.

  •  بیش از حد انطباق‌پذیر هستید

اگر افراد شما از خارج تشویق می‌شوند، باید بدانند که در صورت عدم تامین انتظاراتشان پیامدهایی وجود خواهد داشت. ممکن است بخواهید همدردی کنید یا رفتار آرامی داشته باشید، اما گاهی اوقات لازم است محکم اما عادل رفتار کنید. باید مراقب تعداد کارها و مسئولیت‌هایی که به کارمندان محول می‌کنید، باشید. اگر تعداد آنها کم باشد، کارمندان کسل می‌شوند و اگر بیش از حد باشد، فشار زیادی به آنها وارد خواهید کرد. این امر برای ایجاد تعادل به خصوص در محیط‌‌های کاری دیجیتالی امروز بسیار ضروری است. همیشه شما در کنار کارمندان نیستید و گاهی اوقات از راه دور با هم کار می‌کنید. به طور طبیعی کارمندان می‌خواهند از قوانین مطلع باشند و بدانند که چه انتظاری از آنها می‌رود. شما نیز باید این مسئولیت‌ها و قوانین را به طور صریح مشخص کنید.

  •  آنها توانایی‌های شما را نمی‌بینند

باید از بالا به کسب‌و‌کار نگاه کنید. حتی در یک استارت‌آپ، که تمام وقت و انرژی خود را صرف آن می‌کنید، باید به کارمندان خود نشان دهید که آنها را به خوبی می‌شناسید. باید تا حد امکان مهارت‌های خود را تقویت کنید. روش‌های ساده‌ای برای آشنایی با شیوه‌های بازاریابی، ایجاد خلاقیت یا آشنایی با توسعه‌های فناورانه وجود دارد. اگر می‌خواهید چند روند قدیمی را حذف کرده یا مجموعه‌ مهارت‌های کاملا جدیدی را یاد بگیرید، تلاش شما دیده خواهد شد. ۸۴ درصد از کارمندان آمریکایی فکر می‌کنند که وظایف رئیس خود را می‌توانند بهتر از او انجام دهند. شما باید ثابت کنید که اینطور نیست. فقط در این صورت است که احترام، وفاداری و انگیزه را نسبت به خود در آنها ایجاد خواهید کرد.

  •  دیدگاه شما درست نیست

همیشه باید به خاطر داشته باشید که مسئولیت شما باید با مزایای کارمندانتان همسو باشد. اگر کارمندان احساس کنند که آنطور که باید پاداش نمی‌گیرند، از شما متنفر خواهند شد. این کسب‌و‌کار تمام زندگی شماست اما کارمندان اولویت‌های دیگری در زندگی دارند. ممکن است در یک برنامه آنلاین ثبت‌نام کرده باشند یا ممکن است یک خانواده داشته باشند. وقتی شما از کارمندان خود می‌خواهید تا دیروقت کار کنند، منتظر پیامدهای منفی آن نیز باشید.

کلمات کلیدی:

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎
?> ?> ?> ?>