۲۸ بهمن، آوردگاه وب و موبایل ایران

نهمین جشنواره و کنفرانس وب و موبایل ایران برگزار می‌شود
۲۸ بهمن، آوردگاه وب و موبایل ایران
نهمین جشنواره و کنفرانس وب و موبایل ایران ۲۸ بهمن‌ماه در تهران برگزار می‌شود. در این رویداد وب‌سایت و اپلیکیشن‌های ایرانی در یک فضای مناسب با هم رقابت می‌کنند.  این جشنواره در ۱۰۰ شاخه صورت می‌گیرد ... 
28 بهمن، آوردگاه وب و موبایل ایران

نهمین جشنواره و کنفرانس وب و موبایل ایران ۲۸ بهمن‌ماه در تهران برگزار می‌شود. در این رویداد وب‌سایت و اپلیکیشن‌های ایرانی در یک فضای مناسب با هم رقابت می‌کنند.  این جشنواره در ۱۰۰ شاخه صورت می‌گیرد. همانند سال‌های گذشته در کنار جشنواره کنفرانس وب و موبایل ایران نیز برگزار می‌شود. بر اساس اعلام دبیرخانه این جشنواره و کنفرانس، امسال علاوه بر برنامه‌های فوق، رویداد بسیار مهمی در کنار جشنواره و کنفرانس برگزار می‌شود که اخبار آن به‌زودی اعلام می‌شود.
برنامه زمانبندی جشنواره به شرح ذیل است:
۵ دی شروع ثبت‌نام در جشنواره، ۱۸ دی شروع رأی‌گیری مردمی، ۱ بهمن شروع داوری، ۲۳ بهمن پایان داوری، ۲۵ بهمن پایان رأی‌گیری مردمی و در روز ۲۸ بهمن هم اختتامیه آن برگزار خواهد شد.
جشنواره وب ایران در سال ۱۳۸۷ برای اولین‌بار برگزار شد. این جشنواره هر ساله از میان سایت‌های فعال در تمامی حوزه‌های وب و در گروه‌های مختلف یک سایت را به عنوان سایت برتر سال معرفی می‌کند.
این جشنواره توسط شایان شلیله بنیانگذاری شد. کنفرانس موبایل ایران هم در سال ۱۳۹۱ توسط میلاد احرامپوش و محسن براتی برای اولین بار در برگزار شد.
کنفرانس موبایل ایران، بزرگ ترین رویداد در زمینه اپلیکیشن‌های تلفن همراه در ایران محسوب شده و هر ساله هزاران اپلیکیشن فارسی برای کسب عنوان بهترین اپلیکیشن فارسی سال در این رقابت ثبت نام می‌کنند. نهمین دوره این رویداد توسط انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی برگزار خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎