یادگیری تطبیقی با نیوتن

یادگیری تطبیقی با نیوتن
چطور استارت‌آپی که زمانی آسیب‌پذیر بود در نهایت ۱۴۷ میلیون دلار سرمایه جذب کرد؟
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه استارت آپ https://goo.gl/m18RnM
نیوتن (Knewton) یک شرکت یادگیری تطبیقی است که برای شخصی‌سازی محتوای آموزشی یک پلتفرم ایجاد کرده و برای آموزش تکمیلی متمرکز در رشته‌های علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات، درس‌ابزار دارد. این شرکت در سال ۲۰۰۸ توسط خوزه فریرا، مدیر اجرایی سابق شرکت کاپلان، بنیانگذاری شد. 
یادگیری تطبیقی با نیوتن

نیوتن (Knewton) یک شرکت یادگیری تطبیقی است که برای شخصی‌سازی محتوای آموزشی یک پلتفرم ایجاد کرده و برای آموزش تکمیلی متمرکز در رشته‌های علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات، درس‌ابزار دارد. این شرکت در سال ۲۰۰۸ توسط خوزه فریرا، مدیر اجرایی سابق شرکت کاپلان، بنیانگذاری شد. پلتفرم نیوتن به مدارس، ناشران‌ و توسعه‌دهندگان امکان می‌دهد تا یادگیری تطبیقی را به هر دانشجویی ارائه دهند. در سال ۲۰۱۱، نیوتن اعلام کرد که شراکت خود را با پیرسون اجوکیشن آغاز کرده ‌تا محتوای دیجیتالی خود را توسعه دهد. سایر شرکای این شرکت عبارتند از: هاتون میفلین هارکورت، مک‌میلان اجوکیشن، تریومف لرنینگ و غیره. نیوتن یک ارائه‌دهنده یادگیری تطبیقی است که به سایرین امکان می‌دهد اپلیکیشن‌های یادگیری تطبیقی به وجود آورند. در سال ۲۰۱۶، این شرکت درس‌ابزار خود برای کلاس‌های دوره‌های تکمیلی را با استفاده از محتوای به دست آمده از شرکت‌های آموزشی و منابع آموزشی باز آغاز کرد. فناوری نیوتن به شرکت امکان می‌دهد تا تجزیه و تحلیل پیشرفته و در زمان واقعی را درباره نقاط ضعف و قدرت هر دانشجو انجام دهد.
در سال ۱۹۹۵، محققان روی نیوتن کار کردند و به این نتیجه رسیدند که این ابزار کوچک نسبت به تقلب آسیب‌پذیر است. در ژانویه سال ۲۰۱۱، دانشگاه آریزونا شروع کرد به برگزاری دوره‌های آموزش ترکیبی و ریاضی و در آن از فناوری تطبیقی نیوتن استفاده کرد. طبق گزارش‌ها تعداد دانشجویانی که از دوره‌ها انصراف می‌دادند، از ۱۳درصد به ۶ درصد کاهش یافت و نمرات قبولی نیز از ۶۶ درصد به ۷۵ درصد رسید. در اولین دور از تامین بودجه این استارت‌آپ، نیوتن ۲.۵ میلیون دلار سرمایه از اکسل پارتنرز، رید هافمن، ران کانوی و جاش کاپلمن دریافت کرد. در ماه آوریل ۲۰۰۹، نیوتن دور ۶ میلیون دلاری خود را بست‌ و در آوریل سال ۲۰۱۰، ۱۲.۵ میلیون دلار سرمایه از سرمایه‌گذاران خود کسب کرد. در اکتبر سال ۲۰۱۱، این شرکت ۳۳ میلیون دلار دیگر سرمایه جذب کرد. در دسامبر سال ۲۰۱۳، این شرکت ۵۱ میلیون دلار بودجه دریافت کرد و در سال ۲۰۱۶ نیز ۵۲ میلیون دلار بودجه دریافت کرد که تا امروز بزرگ‌ترین سرمایه جذب شده برای این شرکت بوده است.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎