گردهمایی استارت‌آپ‌ها و شتاب‌دهنده‌های بازار سرمایه

کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار برگزار می‌کند:
گردهمایی استارت‌آپ‌ها و شتاب‌دهنده‌های بازار سرمایه
کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار در نظر دارد گردهمایی معرفی استارت‌آپ‌ها و شتاب‌دهنده‌های بازار سرمایه را در انتهای شهریورماه امسال برگزار کند. در این گردهمایی از مدیران عامل شرکت‌های کارگزاری، مشاور سرمایه‌گذاری، تامین سرمایه، سبدگردانی، پردازش اطلاعات مالی، خدمات نرم‌افزاری، سازمان بورس و اوراق بهادار، بورس‌های اوراق بهادار و کالایی و ... دعوت به عمل آمده است تا حضور یابند و با آخرین وضعیت استارت‌آپ‌ها و شتاب‌دهنده‌های فعال در بازار سرمایه آشنا شوند.
گردهمایی استارت‌آپ‌ها و شتاب‌دهنده‌های بازار سرمایه

کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار در نظر دارد گردهمایی معرفی استارت‌آپ‌ها و شتاب‌دهنده‌های بازار سرمایه را در انتهای شهریورماه امسال برگزار کند. در این گردهمایی از مدیران عامل شرکت‌های کارگزاری، مشاور سرمایه‌گذاری، تامین سرمایه، سبدگردانی، پردازش اطلاعات مالی، خدمات نرم‌افزاری، سازمان بورس و اوراق بهادار، بورس‌های اوراق بهادار و کالایی و ... دعوت به عمل آمده است تا حضور یابند و با آخرین وضعیت استارت‌آپ‌ها و شتاب‌دهنده‌های فعال در بازار سرمایه آشنا شوند. پیش‌بینی می‌شود با برگزاری این رویداد امکان معرفی دستاوردهابرای استارت‌آپ‌های موفق فراهم شود تا از این طریق بتوانند محصولات خود را به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی معرفی کنند و گامی در راستای تامین سرمایه برای توسعه محصولات خود بردارند.
همچنین ایجاد شبکه‌ای منسجم از استارت‌آپ‌ها و علاقه‌مندان کارآفرینی یکی دیگر از اهداف برگزاری این رویداد است. طبق اعلام برگزار‌کنندگان این گردهمایی، قرار است در این رویداد به هر استارت‌آپ یک غرفه اختصاص داده ‌شود تا خدمات خود را معرفی کند. 
این هدف به‌گونه‌ای طراحی‌شده تا ۱۰ استارت‌آپ برتر از نظر محتوا و خدمات قابل ارائه، امکان معرفی محصول خود در این گردهمایی را داشته باشند. 
مخاطبان این رویداد با سه هدف طرح ایده، بازاریابی و فروش و پیداکردن سرمایه‌گذار در این گردهمایی شرکت خواهند کرد. صاحبان ایده می‌توانند با مطرح‌کردن ایده خود با تیم‌های حاضر در گردهمایی راهکارهایی را برای عملی‌شدن آنها پیدا کنند. همچنین بازاریابان می‌توانند محصولات خود را به سرمایه‌گذاران و مخاطبان عام جامعه معرفی کنند. در این مراسم از چند تن از سرمایه‌گذاران حوزه کسب‌و‌کار به دعوت به عمل آمده ‌تا از بین ایده‌های مطرح شده بهترینشان را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنند.
گفتنی است استارت‌آپ‌هایی که قصد شرکت در این گردهمایی را دارند، می‌توانند فرم کاملی از مشخصات خود را تکمیل کرده و برای برگزار‌کنندگان این رویداد ارسال کنند و یا فایل اعلام آمادگی جهت حضور را از پایگاه اینترنتی کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار دریافت، تکمیل و ارسال نمایند. زمان دقیق این رویداد هنوز اعلام نشده و ‌پس از اعلام‌شدن در هفته‌های آینده  اطلاع‌رسانی خواهد شد. 

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎