گردهمايي فرانش با محوریت تولید محتوا برگزار می‌شود

گردهمايي فرانش با محوریت تولید محتوا برگزار می‌شود
يكي از نكات مهمي كه براي سايت‌هاي توليد محتوا اهميت دارد، همراهي كاربران است. یک تجربه کاربر‌محور می‌تواند در ایجاد اعتبار برای یک برند تا حد زیادی مفید باشد ...
 گردهمايي فرانش با محوریت تولید محتوا برگزار می‌شود

يكي از نكات مهمي كه براي سايت‌هاي توليد محتوا اهميت دارد، همراهي كاربران است. یک تجربه کاربر‌محور می‌تواند در ایجاد اعتبار برای یک برند تا حد زیادی مفید باشد. این تجربه کاربر‌محور کمک می‌کند که صاحبان كسب‌و‌كار با مشتریان خود ارتباطی نزدیک برقرار كنند و در نتیجه به مشتریان دائمی دست پیدا كنند. این برای یک کسب‌وکار آنلاین بسيار مشكل است که بتواند کار خود را با مشتری‌های موقت به پیش ببرد. به همین دلیل لازم است که با کمک محتوای کاربر‌محور بتواند ارتباطی دوستانه با مشتری‌های خود برقرار کند تا در نهایت این مشتری‌های موقت را به مشتری‌های دائم و همیشگی تبدیل کند. سايت فرانش يك سايت توليد محتواي آموزشي است كه كاربران هم در فرايند توليد اين محتواها نقش پررنگي دارند. دست‌اندركاران اين سايت حالا قرار است يك گردهمايي آموزشي يك‌روزه در‌باره توليد محتوا برگزار كنند. گردهمایی فرانش درواقع یک گردهمایی با رویکرد آموزشی است که در آن توضیح و تشریح نحوه تولید محتوا و راهکارهای کسب درآمد از آن آموزش داده مي‌شود. همچنين اين رويداد قرار است به مطالبی چون روند جهانی آموزش آنلاین، جایگاه ایران‌ و جایگاه فعلی فرانش بپردازد. در این گردهمایی از اساتید موفق فرانش تقدیر خواهد شد و از تجربیات این اساتید در روند تولید و ارائه آموزش بهره‌مند خواهیم شد. 
معرفی روند آموزشی آنلاین در دنیا، بررسی شرایط ایران، رونمایی از محصولات و سرویس‌های جدید فرانش، انتقال تجربه از سوی اساتید فرانش، مشکلات و چالش‌ها و نحوه تنظيم طرح درس از جمله سرفصل‌هايي هستند كه قرار است به آنها پرداخته شود. همچنين نحوه ارائه خلاق و استفاده از ابزارهای آموزشی مانند پاورپوينت و كمتازيا نيز به شركت‌كنندگان آموزش داده مي‌شود.  این رويداد در روز ۲۳ دی ماه ‌در محل سالن همایش‌های آواتک واقع در دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

دیدگاه‌ها

ساعت برگزاری رو هم اگر امکان پذیره اعلام کنید.با تشکر
ایمیل نویسنده: 
farzaneh.fouladi@gmail.com

صفحه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎