کلودفلر، ایمنی و تبلیغات را با هم می‌فروشد!

کلودفلر، ایمنی و تبلیغات را با هم می‌فروشد!
استارت‌آپی که در حوزه امنیت فعال است اما ازفروش راهکارهای بازاریابی هم غافل نیست
۲۴ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه برند و تبلیغات https://goo.gl/7CWpXM
از جمله استارت‌آپ‌های موفقی که در دنیای امروز پا به عرصه ظهور گذاشته‌اند، استارت‌آپ‌‌هایی هستند که در زمینه فضای دیجیتال و خدمات آنلاین فعالیت کرده و بعضا خدمات بازاریابی و تبلیغاتی نیز عرضه می‌کنند. در این میان می‌توان از استارت‌آپ کلود فلر (Cloudflare‌) نام برد که در سال ۲۰۰۹ در کالیفرنیا تأسیس شد ...
کلودفلر، ایمنی و تبلیغات را با هم می‌فروشد!

از جمله استارت‌آپ‌های موفقی که در دنیای امروز پا به عرصه ظهور گذاشته‌اند، استارت‌آپ‌‌هایی هستند که در زمینه فضای دیجیتال و خدمات آنلاین فعالیت کرده و بعضا خدمات بازاریابی و تبلیغاتی نیز عرضه می‌کنند. در این میان می‌توان از استارت‌آپ کلود فلر (Cloudflare‌) نام برد که در سال ۲۰۰۹ در کالیفرنیا تأسیس شد و در حال حاضر خدمات گسترده‌ای را در فضای آنلاین ارائه می‌دهد. این استارت‌آپ یک شرکت امنیت وب است که خدمات آنلاین خود را جهت حفاظت از وب‌سایت‌های مختلف و سرعت بخشیدن به آنها ارائه داده و بیشتر با نام سیستم عامل معروف خود، یعنی CDN‌، در سطح جهان شناخته شده است. این شرکت با ارائه برنامه‌‌های خود، وب‌سایت‌های مختلف را از خطرات ناشی از فضای آنلاین حفظ کرده و همچنین با ارائه سرور‌های آگهی، نقش تبلیغاتی پررنگی را نیز در فضای آنلاین ایفا می‌کند. با توجه به ترافیکی که در فضای آنلاین وجود دارد، وب‌سایت‌های مختلف می‌توانند با نصب و راه‌اندازی سیستم عامل‌های این شرکت مانند CDN، سیستم جست‌وجوی سایت خود را بهینه‌تر ساخته و از ترافیک کاربران در فضای وب‌سایت خود جلوگیری کرده و مهم‌تر‌ اینکه از تهدیدات امنیتی نیز در امان باشند.
از جمله خدماتی که شرکت کلودفلر ارائه می‌دهد، خدمات بازاریابی و تبلیغاتی است. این شرکت که با هدف اصلی خود یعنی بهینه‌سازی وب‌سایت‌ها، سرعت‌ بخشیدن به آنها و بالا بردن میزان امنیت آنها شکل گرفته است، در حیطه بازاریابی و بهینه‌سازی محتوای سایت‌ها نیز خدمات قابل توجهی را ارائه داده و خصوصا در زمینه بهبود محتوای تبلیغاتی، راهکارهای خاص خود را دارد. به همین منظور نیز شرکت‌هایی که با سیستم‌عامل‌های امنیتی این شرکت آشنا هستند، از خدمات بازاریابی آن نیز بهره می‌برند. در این میان، خدمات مربوط به بهینه‌سازی موتور جست‌وجوی وب‌سایت‌ها، مطابق با اصول تبلیغاتی برنامه‌ریزی شده و در کنار بالاتر بردن کیفیت جست‌وجوی سایت، امکان بازاریابی را نیز فراهم می‌کنند.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎