کارگردانی کنید!

کارگردانی کنید!
۱۱ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه بازار https://goo.gl/xXoGQp
 اپلیکیشن VUE یک دوربین ویدئویی است که به کاربران امکان می‌دهد از لحظه‌های به‌یاد‌ماندنی خود فیلمبرداری کنند، آنها را ویرایش کرده و فیلترها و استیکرهای مختلفی را به آن اضافه کنند و از همه مهم‌تر آنها را با دنیا به اشتراک بگذارند. این اپلیکیشن یکی از پردانلودترین برنامه‌های سال بوده ‌که کاربران زیادی دارد. VUE فرصت ویژه‌ای برای شماست تا ویدئوهای سینمایی را به آسانی تولید کنید. فقط کافی است روی صفحه تلنگر بزنید.
کارگردانی کنید!

 اپلیکیشن VUE یک دوربین ویدئویی است که به کاربران امکان می‌دهد از لحظه‌های به‌یاد‌ماندنی خود فیلمبرداری کنند، آنها را ویرایش کرده و فیلترها و استیکرهای مختلفی را به آن اضافه کنند و از همه مهم‌تر آنها را با دنیا به اشتراک بگذارند.
این اپلیکیشن یکی از پردانلودترین برنامه‌های سال بوده ‌که کاربران زیادی دارد. VUE فرصت ویژه‌ای برای شماست تا ویدئوهای سینمایی را به آسانی تولید کنید. فقط کافی است روی صفحه تلنگر بزنید.
کاربران در این برنامه می‌توانند از طریق تلفیق در حداکثر ۱۵ ثانیه فیلم را مونتاژ کنند. در این اپلیکیشن بیش از ۳۰ استیکر طراحی وجود دارد از شرایط آب و هوا گرفته تا شکلک‌های مختلف. این برنامه فیلترهای حرفه‌ای دارد که می‌توانید از آنها برای ایجاد جلوه‌های ویژه در انواع فیلم‌ها، از مستند گرفته تا کار هنری، استفاده کنید. در این اپلیکیشن امکان ساخت ویدئو با دوربین جلو نیز وجود دارد.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎