چهار ایده برتر رویداد گردشگری یزد

چهار ایده برتر رویداد گردشگری یزد
۲۵ آذر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه اخبار استارت آپی https://goo.gl/L9FEK8
استارت‌آپ گردشگری یزد به عنوان یکی از  رویدادهای مطرح کارآفرینی این صنعت در جنوب شرق کشور با شرکت ۱۵۰کارآفرین و ایده‌پرداز از استان‌های مختلف به مدت ۳ روز با موضوع گردشگری به میزبانی شهر یزد در باغ دولت‌آباد برگزار شد...
چهار ایده برتر رویداد گردشگری یزد

استارت‌آپ گردشگری یزد به عنوان یکی از  رویدادهای مطرح کارآفرینی این صنعت در جنوب شرق کشور با شرکت ۱۵۰کارآفرین و ایده‌پرداز از استان‌های مختلف به مدت ۳ روز با موضوع گردشگری به میزبانی شهر یزد در باغ دولت‌آباد برگزار شد. هدف از برگزاری این استارت‌آپ، آموزش الفبای کسب‌و‌کار و آشنایی با موضوع‌های ایده‌‌پردازی و بوم مدل کسب‌و‌کار و فرصت‌های صنعت گردشگری، ارائه ایده‌‌های نوآورانه و اجرایی‌شدن ایده‌‌های کارآفرینان جوان و تبادل اطلاعات بدون محدودیت سنی برای شرکت‌‌کنندگان بود. در این استارت‌آپ پس از انتخاب ۱۵ ایده برتر توسط شرکت‌کنندگان، با تشکیل تیم‌‌های ۷ تا ۱۱نفری، ایده‌های منتخب مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت و در نهایت چهار ایده برگزیده شد. حمایت از استارت‌آپ‌ها و توانمندی‌های موجود داخلی نقش موثری در توسعه تکنولوژی و گردشگری دارد و نهادهایی از جمله مراکز رشد، شتاب‌دهنده‌ها و صندوق‌های سرمایه‌گذاری می‌‌توانند از این استارت‌آپ‌ها و ایده‌های ارائه‌شده حمایت کنند.
گفتنی است صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا)، شتاب‌دهنده سندباد و آکادمی کسب‌و‌کار تکتا نیز در خصوص تامین امکانات و رفع نیازها از تیم‌‌های استارت‌آپ حمایت می‌‌کنند. 

 

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎