چرا استارت‌آپ‌ها شکست می‌خورند؟

حمیدرضا احمدی در یک پنل کوتاه پاسخ داد:
چرا استارت‌آپ‌ها شکست می‌خورند؟
۰۵ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه اخبار استارت آپی https://goo.gl/EMNkP7
 یکی از دلایل این است که ما باید از کمالگرایی پرهیز کنیم و وسواس نداشته باشیم. چیزی که مهم است، بازخورد مشتری و پیشرفت مداوم محصول است که در ایوند جا می‌اندازیم ...
چرا استارت‌آپ‌ها شکست می‌خورند؟

 یکی از دلایل این است که ما باید از کمالگرایی پرهیز کنیم و وسواس نداشته باشیم. چیزی که مهم است، بازخورد مشتری و پیشرفت مداوم محصول است که در ایوند جا می‌اندازیم.
 باید فرهنگ بازخورد گرفتن را در شرکت‌مان جا بیندازیم. همه باید دغدغه‌های مشتری را بدانند، همه باید بتوانند تلفن جواب دهند و مشتری را راه بیندازند.
 مشتری، رئیس واقعی است و محصول را بالا می‌برد.
 همیشه بهترین‌ها را استخدام کنید. ما آگهی‌هایی را می‌بینیم که دنبال آدم‌های متوسط به پایین با حقوق معمولی هستند. ما یاد گرفته‌ایم کسی را انتخاب کنیم که حقوقش ۵ میلیون تومان باشد و از کسی که حقوق یک میلیون تومانی می‌گیرد، بهتر باشد و تجربه داشته باشد و کار را جلو ببرد.
 اگر تازه کسب‌و‌کاری را شروع کرده‌ایم، افرادی را انتخاب کنیم که جوان و باانرژی و باهوش هستند و اگر رزومه ندارند انگیزه دارند.
 اعضای تیم باید با هم شفاف باشند؛ ما استارت‌آپی هستیم که از پنج ماه پیش، همه آمار سود و زیان شرکت را در دسترس همه قرار دادیم و از سهم شرکت برای همه در نظر گرفتیم. کسانی که در ایران کار می‌کنند، باید احساس مالکیت و هیجان استارت‌آپی داشته باشند.

کلمات کلیدی:

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎