پاشنه‌آشیل‌های تایوانی

پاشنه‌آشیل‌های تایوانی
بی‌میلی نسبت به استفاده از زبان انگلیسی، جلوی رشد شرکت را می‌گیرد
۰۷ Mehr 1395 بدون دیدگاه اکو سیستم حامد رسولی https://goo.gl/2uPh6l
چارلز چین، مدیرعامل و موسس استارت آپ WritePath  در تایوان می‌گوید عدم تمایل به استفاده از زبان انگلیسی برای ارائه اطلاعات مالی توسط شرکت‌های دولتی تایوان، موجب می‌شود که سرمایه‌گذاران بین‌المللی علاقه‌ای به سرمایه‌گذاری در این شرکت‌ها نداشته باشند.

برای رسیدگی به این مسئله، چارلز چین که شرکتش را که راهکارهای زبانی را به کسب‌وکارها ارائه می‌دهد، راه‌اندازی کرد. با استفاده از فناوری AI به نام «تقویت‌کننده ترجمه» محتوایی که به ترجمه نیاز دارد، تحلیل، بازیافت و آموخته می‌شود. از این طریق، مترجمان می‌توانند کار خود را سریع‌تر، آسان‌تر و دقیق‌تر انجام دهند. در زمینه استفاده از این فناوری کشور تایوان بعد از هنگ‌کنگ، سنگاپور، ژاپن و حتی تایلند و مالزی قرار دارد. این شرکت‌های دولتی نیاز به نمایش اطلاعات به زبان انگلیسی را هرگز احساس نکرده‌اند؛ در حالی‌که این کار موجب پیشرفت بیشتر آن‌ها می‌شود.
 ایجاد یک اکوسیستم استارت‌آپی
در تایوان منابع بیشتری نسبت به سه سال گذشته وجود دارد؛ یک استادیوم استارت‌آپی در تایوان است که در آن انجمن استارت‌آپ تشکیل شده است و رویدادهای متنوعی در آن برگزار می‌شود. Meet Club به تهیه گزارش درباره چرخه استارت‌آپی تایوان کمک می‌کند و شتاب‌دهنده AppWorks به چندین شرکت کمک کرده است تا وارد بازار بین‌المللی شوند. اریک از سیتی‌سوشیال اضافه می‌کند که تمام سهامداران هنوز در حال یادگیری در مسیر این اکوسیستم هستند. او می‌گوید: «سرمایه‌های خطرپذیر سنتی در حال ساخت چارچوب‌های کاری برای سرمایه‌گذاری در شرکت‌های اینترنتی - نر‌م‌افزاری هستند. دولت هنوز به دنبال آن است که بهترین روش برای پشتیبانی از استارت‌آپ‌ها چیست و موسسان در حال یادگیری نحوه اعمال منابع و موفقیت شرکت‌های خود هستند. بازیکنان باید آن‌قدر پیشرفت کنند تا بتوانند در اکوسیستم‌های استارت‌آپی با یکدیگر رقابت کنند.»

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎