وقتی فناوری در ۹۰ ثانیه پوست صورت را متحول می‌کند

وقتی فناوری در ۹۰ ثانیه پوست صورت را متحول می‌کند
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه فناوری https://goo.gl/XBWnf7
بسیاری از خانم‌ها دوست دارند هر روز از یک ماسک صورت استفاده کنند.  بسیاری از خانم‌ها ترجیح می‌دهند در طول اسپا ماسک صورت بزنند زیرا ماسک صورت می‌تواند یک راهکار «خانگی» برای مشکلات پوستی و زیبایی باشد.  ما همه می‌دانیم که یک روش قدیمی استفاده و اعمال ماسک صورت است.  
وقتی فناوری در 90 ثانیه پوست صورت را متحول می‌کند

بسیاری از خانم‌ها دوست دارند هر روز از یک ماسک صورت استفاده کنند.  بسیاری از خانم‌ها ترجیح می‌دهند در طول اسپا ماسک صورت بزنند زیرا ماسک صورت می‌تواند یک راهکار «خانگی» برای مشکلات پوستی و زیبایی باشد.  ما همه می‌دانیم که یک روش قدیمی استفاده و اعمال ماسک صورت است.  اما برای یک تغییر اساسی، تیمی در فورئو «بهترین ماسک هوشمند دنیا» را طراحی کرده‌اند که پوست خانم‌ها را در عرض ۹۰ ثانیه بدون نقص و جذاب می‌کند.
یوفو همان دستگاه هوشمندی است که در عرض ۹۰ثانیه پوست شما را به کل تقویت می‌کند.  فناوری تزریق فرمول‌های مراقبت از پوست کره‌ای را به عمقی‌ترین لایه‌های پوست می‌برد و رطوبت پوست را نگه می‌دارد تا بهترین و طولانی‌ترین نتایج را به همراه داشته باشد.  این دستگاه از روش‌های درمان کنترل‌شده با اپلیکیشن‌های مختلف استفاده می‌کند که مجهز به آخرین فناوری‌های زیبایی هستند.
یوفو صد‌در‌صد ضد‌آب است و می‌توان آن را با USB  شارژ کرد.  این دستگاه دارای فناوری تزریق هایپر و ال‌ای‌دی درمانی است.  روش‌های درمان کنترل‌شده با اپلیکیشن این دستگاه مواد لازم در فرمول‌های ماسک کره‌ای را فعال کرده، مزایای آن را مطابق با نیاز پوست شما به حداکثر می‌رساند.
یوفو زیبایی را با فناوری ترکیب می‌کند تا مطمئن شود که کاربران بهترین نتیجه را از هر ماسک می‌گیرند.  این دستگاه امکان پوشش بهتر صورت و نفوذ بیشتر مواد مغذی ماسک را فراهم می‌کند.

 

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎