ورزش با تجهیزات نوآورانه

ورزش با تجهیزات نوآورانه
جشنواره نوآوری‌های صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی مهرماه ۹۶ برگزار می‌شود
فستیوال نوآوری‌های صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و به همت مرکز فن‌بازار ملی ایران، مهرماه ۹۶ برگزار می‌شود ...

فستیوال نوآوری‌های صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و به همت مرکز فن‌بازار ملی ایران، مهرماه ۹۶ برگزار می‌شود.
مرکز فن بازار ملی ایران فراخوان دریافت طرح‌ها و اختراعات فستیوال نوآوری‌های صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی را با شعار بستری برای تجاری‌سازی، فرصتی برای سرمایه‌گذاری اعلام کرد.
مركز فن‌بازار ملي‌ايران واقع در پارك فناوري پرديس معاونت علمی با همكاري شركت فرابورس ايران و با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري پس از برگزاري ۵فستيوال در صنعت لوازم خانگي، تجهیزات پزشکی، صنعت موادغذایی‌، صنعت پلاستیک و پلیمر و تجهیزات پزشکی (تخصصی) به‌صورت خصوصی كه به ترتیب در دي‌ماه ۹۴‌، شهریور، دی و اسفند ماه ۹۵ و خردادماه ۹۶ با استقبال گسترده صنعتگران و تولیدکنندگان برگزار شد، در نظر دارد اولین فستيوال بازار دارايي فكري را در حوزه نوآوري‌هاي صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی برگزار کند.
محورهای این رویداد ابزارهای تمرینی و کمک‌تمرینی رشته‌های ورزشی، بیومکانیک، مهندسی و فناوری ورزشی، تجهیزات آزمایشگاهی علوم ورزشی، تجهیزات توانبخشی ورزشی، شبیه‌ساز مدل‌های حرکتی ورزشی و مهندسی پزشکی را شامل می‌شود. اختراعات حائز شرایط، پس از طی فرآیند ارزیابی و انتخاب در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان معرفی شده و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات رو‌در‌رو فراهم می‌شود. در صورت حصول توافق و انجام معامله از طریق بازار دارایی فکری، حمایت‌های مادی و معنوی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری در قالب ارائه تسهیلات وجود خواهد داشت. 
تسهیلات تکمیل مستندات نوآوری‌ها برای ارائه به سرمایه‌گذاران (ارزیابی فنی اختراع و تهیه BP خلاصه)؛ تسهیلات خرید/ سرمایه‌گذاری در نوآوری‌ها برای سرمایه‌گذاران و صنعتگران: تسهیلات به میزان ۶۰درصد قیمت معامله (اعم از خرید قطعی اختراع، لیسانس و یا سرمایه‌گذاری مشترک) و تا سقف ۵ میلیارد ریال به صورت تسهیلات قرض‌الحسنه از جمله این حمایت‌ها هستند.
مخترعان و نوآوران حقیقی و حقوقی که تمایل به حضور در این فستیوال ‌دارند، مقتضی است فرم ثبت‌نام را تکمیل و به همراه تصویر گواهی ثبت اختراع و شناسنامه و کارت ملی حداکثر تا ۲۷مرداد ماه سال جاری به آدرس پست الکترونیک festival@techmart.ir ارسال کنند. خاطرنشان می‌شود فستیوال نوآوری‌های صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و به همت مرکز فن بازار ملی ایران واقع در پارک فناوری پردیس این معاونت مهرماه ۹۶برگزار می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎