هوآوی در دوبی به دنبال چیست؟

هوآوی در دوبی به دنبال چیست؟
با هدف گسترش اکوسیستم خاورمیانه اپن لبز به طور رسمی فعالیت خود را آغاز می‌کند
۰۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه اکو سیستم حامد رسولی https://goo.gl/ccxDEU
هوآوي، ارائه‌دهنده راهکارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات جهانی و پیشرو، اعلام کرد که OpenLab Dubai را راه‌اندازی می‌کند تا خدمات خود را به مشتریان و شرکای خود در خاورمیانه ارائه دهد. این بخش بزرگی از برنامه اپن لبز جهانی این شرکت است و هدف از آن تسریع در تحول دیجیتال در خاورمیانه است.
هوآوي, اپن لبز, شهر هوشمند, شبکه پهنای باند بی‌سیم 4G, پلت‌فرم, اکوسیستم, بیگ دیتا, فضای ابری

هوآوي، ارائه‌دهنده راهکارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات جهانی و پیشرو، اعلام کرد که OpenLab Dubai را راه‌اندازی می‌کند تا خدمات خود را به مشتریان و شرکای خود در خاورمیانه ارائه دهد. این بخش بزرگی از برنامه اپن لبز جهانی این شرکت است و هدف از آن تسریع در تحول دیجیتال در خاورمیانه است.
اپن لبز متعهد است که راهکارهای نوآورانه برای اینترنت اشیاء، رایانش فضای ابری، بیگ دیتا، تحلیل هوشمند، eLTE‌ و سایر فناوری‌های جدید را ارائه دهد تا ایمنی عمومی، شهر هوشمند، راهکارهای نفت و گاز به وجود آورد و تاکنون توجه شرکت‌هایی مانند YITU, Zenith, Walkbase, 7G , IOmniscient, Nedap, Richfit  و بیش از ۲۰ شریک دیگر را جلب کرده است.اپن لبز  با یک پلت‌فرم و اکوسیستم، برای تسریع تحول دیجیتالی این صنعت در خاورمیانه، شرکا و مشتریان خود را از سراسر دنیا گرد هم می‌آورد تا درباره اهمیت مشارکت در ایجاد و توسعه یک اکوسیستم دیجیتال محلی گفت‌وگو کند.هوآوی قصد دارد هفت اپن لبز جدید را در سال ۲۰۱۷ اضافه کرده و سه سال آینده نیز ۲۰۰میلیون دلار سرمایه‌گذاری خواهد کرد و نزدیک به هزار نفر را استخدام می‌کند تا تعداد کل اپن لبز در سال ۲۰۱۹ به ۲۰ عدد برسد.در جشن راه‌اندازی، آقای فن سی‌یونگ، رئیس بخش عمومی شرکت، گفت: «تحول دیجیتالی اختلالاتی را در سراسر یک صنعت به وجود می‌آورد. هوآوي در سراسر دنیا اپن لبز را با مضمون «پلت‌فرم+اکوسیستم» راه‌اندازی کرده و متعهد است با شرکای جهانی با تخصص‌های مختلف همکاری کند تا راهکارهای مشتری‌محور و نوآورانه ارائه دهد و در نتیجه تحول دیجیتال را تقویت کرده و از طریق ایجاد یک پلت‌فرم باز، انعطاف‌پذیر و ایمن که از اکوسیستم پشتیبانی می‌کند، به توسعه اکوسیستم کمک کند.هوآوی متعهد است که به دولت‌ها و شرکت‌ها در خاورمیانه کمک کند تا برای حفظ رشد مستمر، پیشرفت و افزایش رقابت صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در منطقه، از فناوری ICT و اپلیکیشن‌های جدید استفاده کند.
اپن لبز  بر اساس تقاضای بازار محلی، استعدادها‌ و فناوری‌ها ایجاد شده ‌و روی همکاری بین شرکت‌ها، خدمات، شرکا و مشتریان در خاورمیانه تمرکز خواهد داشت.
زیجیانگ لین، مدیر مرکز توسعه راهکار خاورمیانه اپن لبز، می‌گوید: «آب و هوای خاص، منابع، فرهنگ و صنعت در منطقه خاورمیانه در مقایسه با سایر مناطق چالش‌های مختلف رو‌به‌روست. اپن لبز بهترین منابع دنیا را جمع‌آوری خواهد کرد تا نیازهای تحول دیجیتال محلی را تامین کند و به طور مداوم قابلیت‌های پلت‌فرم ICT و توسعه اکوسیستم‌های محلی را افزایش دهد.»
‏OpenLab Dubai  روی ایجاد قابلیت‌ها تمرکز دارد تا به آسانی راهکارهای فنی را در محیط شبکه واقعی؛ توسعه راهکارهای رقابتی، تجاری و صنعت‌محور؛ تقویت قابلیت‌های نوآورانه و واکنش سریع به تقاضای بازار؛ دستیابی به زنجیره صنعتی و یک موقعیت برد-برد بین مشتری/شریک/فروشنده اعمال کند.اپن لبز‌ به مشتریان تجربه ایمنی عمومی، شهر هوشمند و راهکارهای نفت و گاز ارائه می‌دهد. این راهکارها عبارتند از:

  • بخش ایمنی عمومی: با توجه به زیرساخت قدرتمند، شبکه بی‌سیم، eLTE-LiTRA، رایانش فضای ابری، بیگ دیتا، یکپارچه‌سازی فناوری تحلیل ویدئویی، اپن لبز با شرکای مشهور و قدرتمندی کار می‌کند تا یک محیط اجتماعی هماهنگ و ایمن ایجاد کند.
  • شهر هوشمند: این شرکت پوشش وسیع NB-IoT/‎ eLTE-IoT‌، درگاه هوشمند، رایانش فضای ابری و بیگ دیتا را ترکیب می‌کند، با Honeywell, Nedap, Johnson Controls  و سایر شرکا کار می‌کند. ‌هوآوی ‌در حوزه مدیریت داده با Esri کار می‌کند تا به طور مشترک پارکینگ هوشمند، ساختمان‌های هوشمند، چراغ‌های هوشمند و بسیاری از راهکارها هوشمند دیگر را ایجاد کند.
  • نفت و گاز: هوآوی شبکه پهنای باند بی‌سیم ۴G  را با دستگاه‌های حسگر میدان نفتی مختلف Honeywell و Emerson ترکیب خواهد کرد تا راهکارهای اتصال دیجیتال را ارائه دهد تا مشکلات ارتباط در زمان واقعی را میدان‌های نفتی حل کنند، به تولید میدان نفتی کمک کرده و ریکاوری نفت را تقویت کنند و خطرات امنیتی را کاهش دهند.به عنوان بخشی از تعهد هوآوی نسبت به نوآوری، Openlab Dubai  به شبکه OpenLab جهانی این شرکت متصل خواهد شد تا مدل‌های کاری جدید، تقاضای بازار و راهکارهای فنی را برای تبادل تقویت کند.در زمان افتتاحیه، شرکت هوآوی یک قرارداد همکاری راهبردی را با ‌Zenith، Esri Northeast Africa  و Smart IOT LLC امضا کرد تا یک شراکت راهکارهای طولانی‌مدت را ایجاد کند و راهکارهایی پیشرو به مشتریان خود ارائه دهد.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎