همایش یلدای کار افرینان استارتاپی ایران برگزار می شود

همایش یلدای کار افرینان استارتاپی ایران برگزار می شود
۰۹ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه اخبار استارت آپی https://goo.gl/g0OGTA
کارآفرینان استارتاپی در همایش "یلدای کارآفرینان استارتاپی" گردهم خواهند آمد. دورهمی بزرگ شب یلدا  ۳۰ آذرماه  در شهر تهران برگزار می شود. 
یلدای کارآفرینان استارتاپی

کارآفرینان استارتاپی در همایش "یلدای کارآفرینان استارتاپی" گردهم خواهند آمد. دورهمی بزرگ شب یلدا  ۳۰ آذرماه  در شهر تهران برگزار می شود. 

اکبر هاشمی دبیر این همایش درباره هدف از برگزاری این رویداد فرهنگی گفت: در سنت ایرانیان شب یلدا شب دورهمی خانواده‌هاست. شبی که بزرگ و کوچک گردهم آمده و از کسب وکار و زندگی روزمره می‌گویند و می‌شنوند.

ما جمعی از فعالان اکو سیستم نیز برآنیم در این شب ایرانی، خانواده بزرگ کارآفرینان اکو سیستم استارتاپی ایران را گردهم آوریم و در فضایی دوستانه فارغ از رقابت‌های روزمره به گفت و شنود بپردازیم و از بیم‌ها و امیدهایمان به آینده‌ روشن سخن بگوییم.

به شکرانه نزدیک به یک‌سال فعالیت؛ موفقیت‌ها و شکست‌هایمان را با انار و هندوانه مزمزه کنیم و تفالی به حضرت حافظ بزنیم و بر همدلی‌ها بیفزاییم.

دبیر همایش " یلدای کارآفرینان استارتاپی" در مورد برنامه های این همایش یک روزه گفت: در این همایش که فعالان اکو سیستم استارتاپی و مدیران استارتاپ ها حضور خواهند داشت. سه پنل برگزار خواهد شد. 

پنل اول که پنل "کارآفرینان قهرمانان ملی" نام دارد با حضور مدیران مطرح ترین و بزرگ ترین استارتاپ های ایران برگزار می شود. مدیریت این پنل را میلاد صابری از فعالان اکوسیستم برعهده دارد.

در پنل دوم مدیران و بنیانگذاران مراکز نوآوری و شتابدهی در مورد صیانت از نخبگان و ایده های جوانان ایرانی به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت. رضا کلانتری نژاد بنیانگذار شتابدهنده شزان این پنل را مدیریت خواهد کرد. 

و در پنل سوم که با مدیریت شهرام شریف از روزنامه نگاران با سابقه و از فعالان اکو سیستم استارتاپی ایران، برگزار می شود. مدیران ارشد صندوق های جسورانه به موضوع تامین مالی کسب و کارهای نوپا خواهند پرداخت. 

گفتنی است این همایش توسط جمعی از فعالان اکو سیستم استارتاپی ایران برگزار می شود که می توان به برخی از حامیان این همایش اشاره کرد: انجمن کسب و کارهای ایرانی،سایت ای تی ایران،کنسرسیوم کسب و کارهای اینترنتی،هفته نامه شنبه، بانی، اتاق بازرگانی اصفهان، ایوند،راه پرداخت،همفکر مشهد،باشگاه موفقان،روزنامه اصفهان امروز،همفکر تهران و... همچنین کسانی که تمایل به شرکت دراین همایش دارند، می توانند از طریق لینک ایوند ثبت نام کنند. 

 

مرتبط:

بزرگترین گردهمایی استارتاپی ایران برگزار شد

گزارش تصویری همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی | قسمت اول

گزارش تصویری همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی | قسمت دوم

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎