هفته نامه شنبه با تيتر «کارگر میلیونر» منتشر شد

هفته نامه شنبه با تيتر «کارگر میلیونر» منتشر شد
۳۰ Mordad 1395 بدون دیدگاه پیش خوان ,پیشخوان http://goo.gl/oBceIO
در این شماره شنبه گفتگوی اختصاصی دکتر سلطان حسین فتاحی بنیانگذار برند امرسان را می خوانیم. مردی که در ۴ سالگی پدرش را از دست می دهد. به خاطر عدم امکان پرداخت پول ثبت نام از دانشگاه باز می ماند. سه ماه بعد از شروع به کار به خاطر نداشتن کارت پایان خدمت اخراج می شود. با ۱۰ هزار تومان پول قرض شروع می کند در میانه راه همه چیز را ازدست می دهد دوباره شروع می کند و حالا سالانه میلیاردها تومان درآمد دارد.  

در سرمقاله این شماره اکبر هاشمی سر دبیر هفته نامه شنبه با تیتر " پاهایتان را روی زمین بگذارید "  به این موضوع می پردازد که آیا شما واقعا استارتاپ  دارید ؟ یا خیال می کنید که استارتاپ دارید ؟
 
 
در صفحه برند استوری، داستان برند " نادری " را میخوانیم که هرمز پاکدامن  چگونه از یک فرصت طلایی برای جا انداختن برند کلو چه نادری استفاده کرد و ماجرای " لیوایز و لباس های جینش  " را می خوانیم .
 
نویسنده صفحه کارگاه ۲ روش برای جذب مشتری ،فروش بیشتر وتوسعه و بزرگ شدن را به شما آموزش می دهد.
 
در این شماره در صفحه آغاز راه داستان استارت آپ های نوپای "انجام میدم "را با هم می خوانیم.
 
در صفحه تیم ورک می خوانیم که از چه ابزارهایی الکترونیکی و چگونه برای آموزش کارکنانمان استفاده کنیم و همچنین به راهکارهای پرداخت و و باز پرداخت سفرهای کاری کارمندان می پردازد.
 
در صفحه اکوسیستم تحلیلی را می خوانیم که با وجود اوضاع نابسامان اقتصادی در فرانسه چه بر سراستارت آپ های این کشور می آید و خروج بریتانیا از اتحادیه اروپاچه تاثیری بر استارت آپ های این کشور خواهد داشت.
 
در صفحه مدرسه استارت آپ نکات وروش هایی که باید در طراحی نمونه اولیه قابل اتکا (ام وی پی) مدنظر قراردهید را توضیح می دهد.
 
در صفحه فین تک سخنرانی مدیر عامل اینونچر درباره یک شیوه خلاقانه تامین مالی خرد ازطریق تلفن همراه را می خوانید و در ادامه اینکه چرا بانک ها به فین تک موبایل روی خوش نشان نمی دهند.
 
در صفحه برند و تبلیغات راهکارهای بازاریابی و فروش رولزرویس دردنیای حقیقی ومجازی  رابررسی می کنیم. نکته جالب اینکه هر خریداری برای امضاء قرار داد باید در میهمانی شام اختصاصی شرکت کند.
 
استارت آپی ها درصفحه رویداد،می توانندزمان بندی ایونت ها تا ۵ شهریور را بخوانند.
 
می توانید شنبه را از کیوسک های مطبوعاتی یا سایت جار و شنبه مگ تهیه کنید یا با ۵۰ درصد تخفیف از سایت Eshterak.ir  اشتراک بگیرید.
 
 

کلمات کلیدی:

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎