نوكيا از بلاكچين براي درآمد زايي استفاده مي كند

نوكيا از بلاكچين براي درآمد زايي استفاده مي كند
۰۷ فروردین ۱۳۹۷ بدون دیدگاه اکو سیستم https://goo.gl/SU4UFD
نوکیا در سنجش به عنوان ارائه خدمات از بلاک‌چین استفاده خواهد کرد. این پیشنهاد جدید به اپراتورهای شبکه تلفن همراه امکان خواهد داد تا از داده‌های تحلیل شده درآمد کسب کرده و راه‌های درآمدی جدید به دست آورند.
نوكيا از بلاكچين براي درآمد زايي استفاده مي كند

نوکیا در سنجش به عنوان ارائه خدمات از بلاک‌چین استفاده خواهد کرد. این پیشنهاد جدید به اپراتورهای شبکه تلفن همراه امکان خواهد داد تا از داده‌های تحلیل شده درآمد کسب کرده و راه‌های درآمدی جدید به دست آورند.
شرکت نوکیا یک "سنجش به عنوان ارائه خدمات" راه‌اندازی کرده است که از فناوری بلاکچین استفاده می‌کند. این سنجش داده‌های زیست محیطی در زمان واقعی و تجزیه و تحلیل‌هایی را ارائه خواهد داد به طوری که اپراتورهای شبکه تلفن همراه می‌توانند از طریق ارائه خدمات داده به شرکت‌ها، شهرها، مسئولان امنیت عمومی و دولت‌ها کسب درآمد کنند. اپراتورها می‌توانند از سایت‌های ایستگاه اصلی موجود استفاده کنند و نوکیا نیز حسگرها را نصب کرده و تجهیزات سایت موجود را در یک پلتفرم اینترنت اشیاء یکپارچه‌سازی می‌کند. فناوری بلاک‌چین امکان عقد "قراردادهای هوشمند" را فراهم می‌کند و این قراردادهای هوشمند تراکنش‌های خرد خصوصی، ناشناس و ایمنی را ارائه می‌دهند که به اپراتورها امکان می‌دهند از داده‌های تحلیل شده کسب درآمد کرده و راه‌های درآمدزایی جدید ایجاد کنند.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎