نوآوردگاه سلامت

نوآوردگاه سلامت
۲۹ فروردین ۱۳۹۶ بدون دیدگاه اخبار استارت آپی علی کاکادزفولی https://goo.gl/1b0j8V
 نوآوردگاه سلامت که یک رویداد کارآفرینی با هدف توسعه کسب‌وکارهای نوپا در حوزه ابزارک‌های سلامت همراه است، ۲۷ تا‌ ۳۱ فروردین‌ماه سال جاری به مدت پنج روز توسط شرکت دانش‌بنیان نوآوران فناوری‌های همگرای «شزان» و با همکاری شرکت برهان نوآوران آینده «مبنا» وابسته به مرکز همکاری‌های فناوری و نوآوری ...
نوآوردگاه سلامت

 نوآوردگاه سلامت که یک رویداد کارآفرینی با هدف توسعه کسب‌وکارهای نوپا در حوزه ابزارک‌های سلامت همراه است، ۲۷ تا‌ ۳۱ فروردین‌ماه سال جاری به مدت پنج روز توسط شرکت دانش‌بنیان نوآوران فناوری‌های همگرای «شزان» و با همکاری شرکت برهان نوآوران آینده «مبنا» وابسته به مرکز همکاری‌های فناوری و نوآوری ریاست‌جمهوری با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار خواهد شد.
این رویداد با هدف ترویج و ترغیب علاقه‌مندان به نوآوری و کارآفرینی در حوزه سلامت کشور و حمایت از توسعه کسب‌‌وکارهای نوپا (استارت‌آپی) با استفاده از کاربردهای عمومی سلامت است. «نوآوردگاه» اساساً یک رویداد آموزشی- عملی اثربخش برای تبدیل ایده‌های فناورانه بالغ به کسب‌وکارهای نوپاست.
این رویداد با مدل گیمیفیکیشن ‌(بازیسازی)  فرآیند توسعه کسب‌و‌کارهای نوپا را در مدت زمان ۵ روز شبیه‌سازی می‌کند و طی آن شرکت‌کنندگان در یک محیط پویا و بانشاط طی یک بازی طراحی‌شده جذاب، علاوه بر فراگیری آموزش‌های لازم برای توسعه کسب وکار مبتنی بر ایده‌های خود، با چالش‌های مختلفی که در واقعیت برای تجاری‌سازی خدمات یا محصولات جدید فناورانه با آن مواجه خواهند شد، آشنا می‌شوند و با کمک مربیان کارآزموده طرح خود را برای ارائه به سرمایه‌‌گذاران و نهادهای حامی کارآفرینی کشور آماده می‌کنند.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎
?> ?> ?> ?>