نخستین جشنواره فناوری‌های مالی فین‌تک

نخستین جشنواره فناوری‌های مالی فین‌تک
 نخستین جشنواره و دومین رویداد نوآورانه فناوری‌های مالی فین‌تک، با هدف حمایت از ‌تجاری‌سازی ایده‌های نو، حل مسائل جدید و معرفی استارت‌آپ‌های فناوری‌های مالی همچون بانکداری، پرداخت‌الکترونیکی و بورس به مدت ۳ روز از تاریخ ۱۸ تا ۲۰ اسفند سال جاری در دانشگاه خاتم برگزار می‌شود.
نخستین جشنواره فناوری‌های مالی فین‌تک

 نخستین جشنواره و دومین رویداد نوآورانه فناوری‌های مالی فین‌تک، با هدف حمایت از ‌تجاری‌سازی ایده‌های نو، حل مسائل جدید و معرفی استارت‌آپ‌های فناوری‌های مالی همچون بانکداری، پرداخت‌الکترونیکی و بورس به مدت ۳ روز از تاریخ ۱۸ تا ۲۰ اسفند سال جاری در دانشگاه خاتم برگزار می‌شود. شرکت‌‌ فناپ با حمایت بانک‌پاسارگاد و با همت مرکز نوآوری و فناوری و همکاری شرکت‌های داتین، اتیک و پارسا در نظر دارد این رویداد را با عنوان نخستین جشنواره و دومین رویداد نوآورانه فناوری‌های مالی (فین‌تک) برگزار کند و به چالش حل مسئله، هک‌وان، استارت‌آپ وان و نمایشگاه استارت‌آپ‌ها بپردازد. در بخش هک وان صورت مسئله مشخصی در حوزه فناوری‌های مالی مطرح می‌شود و شرکت‌کنندگان فرصت ارائه راه‌حل برای آن را خواهند داشت. این بخش از رویداد یکشنبه ۱۵ اسفندماه در کافه آی‌تی با ارائه مسئله به شرکت‌کنندگان آغاز می‌شود و ۱۸ اسفند با دریافت پاسخ‌ها به پایان می‌رسد. این بخش رویداد غیر‌حضوری بوده و به شرکت‌کنندگانی که در کوتاه‌ترین زمان بهترین راه‌حل را ارائه کنند، در اختتامیه جشنواره جوایز ارزنده اهدا خواهد شد.
همچنین در بخش استارت‌آپ وان شرکت‌کنندگان شامل صاحبان ایده، برنامه‌نویسان، طراحان تجربه و رابط کاربری و متخصصان کسب‌و‌کار با تشکیل تیم‌های ۴ تا ۶ نفری و با راهنمایی مربیان رویداد و دانش و مهارتی که با شرکت در کارگاه‌های جانبی کسب می‌کنند، در روز پایانی کمینه محصول خود که مرتبط با فناوری‌های مالی است را به داوران ارائه می‌دهند و با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. این بخش از رویداد ۱۸ اسفندماه در دانشگاه خاتم آغاز به کار می‌کند و در ۲۰ اسفند پایان می‌یابد. در پایان رویداد نیز به شش تیم برتر جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد. از اهداف عمده این رویداد می‌توان به آموزش و ترویج فناوری مالی و شناسایی تیم‌ها و استارت‌آپ‌ها اشاره کرد. در بخش نمایشگاه، استارت‌آپ‌های فین‌تک، استارت‌آپ‌های سرویس‌گیرنده مرکز نوآوری فناپ و حامیان رویداد فرصت معرفی محصولات و خدمات خود به شرکت‌کنندگان را خواهند داشت و در اختتامیه جشنواره از استارت‌آپ برتر تقدیر به عمل خواهد آمد.
از کلیه علاقه‌مندان به شرکت در بخش‌های برنامه‌نویسی، طراحان رابط و تجربه کاربری، متخصصان کسب‌و‌کار و صاحبان ایده‌های نو دعوت می‌شود که در این رویداد حضور یابند. گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت‌نام، به سایت این رویداد به نشانی www.fintechfest.ir مراجعه کنند.

 

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎