موتوری برای نقاشی

موتوری برای نقاشی
۱۶ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه بازار https://goo.gl/87bgc8
Brushes Redux اپلیکیشن نقاشی است که به طور خاص برای آی‌او‌اس طراحی شده است. این یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها در اپل‌استور شناخته شده است. 
موتوری برای نقاشی

Brushes Redux اپلیکیشن نقاشی است که به طور خاص برای آی‌او‌اس طراحی شده است. این یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها در اپل‌استور شناخته شده است. 
موتور نقاشی مبتنی بر OpenGL؛ این برنامه به کاربر کمک می‌کند حتی با قلم‌های بسیار بزرگ نیز به‌راحتی نقاشی کند. این قلم‌ها تمام مراحل نقاشی شما را ثبت می‌کنند. در نهایت نیز شما می‌توانید نقاشی‌های خود را به طور مستقیم در دستگاه خود نمایش دهید. از جمله قابلیت‌های ویژه این اپلیکیشن عبارتند از:
 ایجاد نقاشی با ابعاد حداکثر ۴۰۹۶x4096  پشتیبانی کامل برای تمام دستگاه‌های رتینا  ذخیره خودکار پس‌زمینه  بازگشت به عقب و جلو به طور نامحدود  رابط کاربری ساده و قابل دسترسی  نقاشی در تمام صفحه  ثبت و پخش مجدد نقاشی‌ها  نقاشی ۶۴ بیتی روی آخرین سخت‌افزار  ۱۴ شکل قلم  تنظیمات قلم (فاصله‌ و غیره)  غلظت رنگ قابل تنظیم  دگرگونی رنگ  توازن رنگ قابل تنظیم (برای آیپد)  رنگ، اشباع و روشنایی قابل تنظیم (برای آیپد)  ایجاد حداکثر ۱۰ لایه  قفل و مخفی کردن لایه‌ها  تنظیم شدت رنگ لایه  تکثیر، چیدمان مجدد و ادغام لایه‌ها  تغییر حالت‌های ترکیب  پشتیبانی از فایل‌های JPEG، PNG و فوتوشاپ  قرار دادن عکس از آلبوم عکس شما  کپی نقاشی در تابلو  بزرگنمایی با دو انگشت  تلنگر و نگه‌داشتن برای دسترسی به ابزار قطره‌چکان .

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎