لویزن، قطره‌های معلق در هوا

درباره یک گجت جدید که شعبده می‌کند
لویزن، قطره‌های معلق در هوا
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ بدون دیدگاه اکو سیستم https://bit.ly/2KHzhoj
شعبده‌بازان به بازی با اشیای کوچک مانند کارت معروف هستند. در حوزه فناوری نیز بسیاری از محصولات مانند اسپیکرهای بلوتوث و غیره وجود دارد که موجب شگفتی کاربران می‌شوند اما اکنون یک محصول منحصر‌به‌فرد از کیک‌استارتر به بازار آمده است که لویزن نام دارد. این محصول یک دستگاه هدایت‌کننده است که یک قطره را در هوا معلق نگه می‌دارد و فضایی با جاذبه صفر ایجاد می‌کند. 
لویزن، قطره‌های معلق در هوا

شعبده‌بازان به بازی با اشیای کوچک مانند کارت معروف هستند. در حوزه فناوری نیز بسیاری از محصولات مانند اسپیکرهای بلوتوث و غیره وجود دارد که موجب شگفتی کاربران می‌شوند اما اکنون یک محصول منحصر‌به‌فرد از کیک‌استارتر به بازار آمده است که لویزن نام دارد. این محصول یک دستگاه هدایت‌کننده است که یک قطره را در هوا معلق نگه می‌دارد و فضایی با جاذبه صفر ایجاد می‌کند. نه‌تنها لویزن می‌تواند آب یا مایعات را هدایت کند بلکه آب یا مایعات را در هوا نگاه می‌دارد. این دستگاه ۲ ال‌ای‌دی دارد که باعث درخشان شدن قطره می‌شود و این تصور را القا می‌کند که انگار نور خودش هدایت می‌کند. این یک دکور عالی برای خانه هوشمند شماست. در اصل این دستگاه یک سوئیچ در بالای جعبه دارد، با کمک این سوئیچ چند قطره آب از طریق بالا و پایین بردن قطره، هدایت می‌شوند. علمی که در این دستگاه از آن استفاده شده، بدین صورت است که با استفاده از دو موج صوتی مشابه که خلاف یکدیگر حرکت می‌کنند و با هم یک موج ثابت می‌سازند، آب را هدایت می‌کند. قابلیت‌های اصلی این دستگاه عبارتند از:
  لویزن نه‌تنها آب را هدایت کرده بلکه آن را روشن می‌کند
  جعبه مرکز کنترل برای هدایت کردن است
  جعبه از جنس چوب گردو‌ست و روی آن با آلومینیوم پوشانده شده تا خیره‌کننده باشد
  برای کنترل میزان قدرت از دستگیره‌های آلومینیومی استفاده شده است.
به جای جاذبه روی زمین، جالب است که آب در هوا معلق باشد. این دستگاه نه‌تنها زیبایی مکان شما را افزایش می‌دهد، بلکه تنها شیء جذاب در اتاق شما خواهد بود. طراحی و ساختار این دستگاه آنقدر زیبا‌ست که می‌توانید آن را روی میز کار یا قفسه کتاب خود قرار دهید.

 

کلمات کلیدی:

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎