قابلیت پرداخت داخل اپلیکیشن اینستاگرام

قابلیت پرداخت داخل اپلیکیشن اینستاگرام
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه بازار https://goo.gl/3Ha9Rk
اینستاگرام اخیرا یک قابلیت پرداخت داخل اپلیکیشن را به صورت آزمایشی برای برخی کاربران اضافه کرده است. این قابلیت به کاربران امکان می‌دهد تا یک کارت اعتباری یا دبیت‌کارت و یک پین برای امنیت بیشتر اضافه کنند. پس از تنظیمات اولیه، کاربران می‌توانند از داخل اینستاگرام خرید کنند. در حال حاضر، برخی ‌کاربران می‌توانند از طریق یک یکپارچه‌سازی شخص ثالث در اپلیکیشن رزرو شام‌، قرار ملاقات‌هایی را در اسپا و رستوران‌ها رزرو کنند.
قابلیت پرداخت داخل اپلیکیشن  اینستاگرام

اینستاگرام اخیرا یک قابلیت پرداخت داخل اپلیکیشن را به صورت آزمایشی برای برخی کاربران اضافه کرده است. این قابلیت به کاربران امکان می‌دهد تا یک کارت اعتباری یا دبیت‌کارت و یک پین برای امنیت بیشتر اضافه کنند.
پس از تنظیمات اولیه، کاربران می‌توانند از داخل اینستاگرام خرید کنند. در حال حاضر، برخی ‌کاربران می‌توانند از طریق یک یکپارچه‌سازی شخص ثالث در اپلیکیشن رزرو شام‌، قرار ملاقات‌هایی را در اسپا و رستوران‌ها رزرو کنند.
اینستاگرام تایید کرده است که کاربران می‌توانند خدماتی را از تعداد محدودی از کسب‌و‌کارها در این پلتفرم رزرو کنند. به نظر می‌رسد قابلیت پرداخت ادامه طرح‌های اینستاگرام است تا گزینه‌ای را به پروفایل‌های کسب‌و‌کار ارائه دهد تا کاربران بتوانند خدمات را رزرو کنند. به گفته اینستاگرام، این قابلیت در اواخر سال ۲۰۱۷ در اختیار تعداد بیشتری از کاربران قرار گرفته است.
با توجه به تعداد افرادی که از اینستاگرام برای خرید محصولات مختلف استفاده می‌کنند، تعداد زیادی از کسب‌و‌کارها می‌توانند در صورت توسعه پرداخت داخل اپلیکیشن، از این قابلیت استفاده کنند.

 

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎