فین استارز۲۰۱۷ فرصتی برای استارت‌آپ‌های مالی

مدیرعامل فرابورس تاکید کرد
فین استارز۲۰۱۷ فرصتی برای استارت‌آپ‌های مالی
۲۹ فروردین ۱۳۹۶ بدون دیدگاه اخبار استارت آپی https://goo.gl/9KzSEu
مدیرعامل فرابورس از تشکیل نهضت فین‌تک‌ها در بازار سرمایه به کمک رویداد فین استارز همزمان با فاینکس ۲۰۱۷ خبر داد ....
فین استارز2017 فرصتی برای استارت‌آپ‌های مالی

مدیرعامل فرابورس از تشکیل نهضت فین‌تک‌ها در بازار سرمایه به کمک رویداد فین استارز همزمان با فاینکس ۲۰۱۷ خبر داد.
به گزارش ملت بازار، همزمان با برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه، رویداد فین استارز ۲۰۱۷ با همکاری همه برگزارکنندگان رونمایی می شود و استارت‌آپ‌های مالی نیز تحت نظارت فرابورس در این نمایشگاه حضور خواهند یافت.
امیر هامونی در این باره گفت: همزمان با برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه رویداد فین استارز ۲۰۱۷ با همکاری همه برگزارکنندگان رونمایی می‌شود و استارت‌آپ‌های مالی نیز تحت نظارت فرابورس در این نمایشگاه حضور خواهند یافت.
وی افزود: بازدیدکنندگان دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، فرابورس را متفاوت با دوره‌های قبلی خواهند دید.
هامونی با اشاره به اینکه فرابورس ایران همواره به استارت‌آپ‌های مالی و فین‌تک‌ها توجه ویژه‌ای دارد، اظهار کرد: استارت‌آپ‌های حوزه مالی می‌توانند ایده‌های خود را در رویداد فین استارز که برگزارکننده آن فرابورس است، ارائه کنند. 
وی هدف از برگزاری دومین رویداد فین‌استارز در بازار سرمایه را حمایت از استارت‌آپ‌های مالی از طریق سرمایه‌گذاری در آنها مطرح و تاکید کرد: نباید از حوزه نوآوری‌های مالی غافل شویم؛ چرا‌که لزوم به‌کارگیری جدیدترین تکنولوژی‌ها در این حوزه بیش از پیش احساس می‌شود.
مدیرعامل فرابورس ایران زمینه‌های فعالیت بیشتر استارت‌آپ‌ها را بایوتکنولوژی، نانوتکنولوژی، سلول‌های بنیادی، آی‌تی، آی‌سی‌تی، پزشکی و مخابرات دانست و گفت: عمده استارت‌آپ‌ها در این حوزه‌ها فعالیت می‌کنند و درخواست‌ها برای ورود شرکت‌های نوپا به بازار سرمایه نیز عموما از سوی این حوزه‌ها صورت می‌گیرد.
هامونی افزود: مخصوصا در حوزه سلامت، فعالیت و اقدامات بسیار جدی در شرکت‌های نوپا و دانش‌بنیان صورت گرفته است که فروردین ماه در ‌نمایشگاه بورس، بانک و بیمه ارائه خواهند شد.
به گفته مدیرعامل فرابورس، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های کوچک و متوسط خلاق و نوآور می‌توانند بسیاری از بیماری‌ها را با طرح‌های نوآورانه خود ریشه‌کن کنند و اگر در این حوزه، تامین مالی خوبی صورت بگیرد، این نمونه‌ها به آسانی قابل تجاری‌شدن است.
رویداد فین‌استارز از ۲۶ تا ۲۹ فروردین در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی برگزار می‌‌شود. 

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎