فیلم پنل صیانت از نخبگان و ایده های جوانان ایرانی

فیلم پنل صیانت از نخبگان و ایده های جوانان ایرانی
۰۵ Dei 1395 بدون دیدگاه اخبار استارت آپی https://goo.gl/hvk32U
همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی در آخرین روز پاییز ۱۳۹۵ در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی ایران با حضور و استقبال گسترده کارآفرینان، استارتاپی‌ها، اهالی رسانه و سایر علاقمندان و افراد مرتبط به اکوسیستم کارآفرینی ایران برگزار شد.   
فیلم پنل صیانت از نخبگان و ایده های جوانان ایرانی

همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی در سه پنل برگزار شد. در پنل اول که «کارآفرینان ، قهرمانان ملی» نام گرفته بود، مدیران مطرح‌ترین و بزرگ‌ترین استارتاپ‌های ایران حضور داشتند و به بحث و تبادل نظر پرداختند. مدیریت این پنل را میلاد صابری، از فعالان اکوسیستم، برعهده داشت. در این پنل محمد جواد شکوری مقدم، مدیر عامل شرکت صبا ایده و بنیانگذار آپارات، سعید محمدی بنیانگذار دیجی‌کالا، علیرضا صادقیان مدیرعامل نت برگ، نازنین دانشور مدیرعامل تخفیفان و شهرام شاهکار مدیرعامل اسنپ با یکدیگر به گفت‌وگو پرداختند. برای دیدن فیلم پنل اول را از اینجا ببینید .

در پنل دوم که " صیانت از نخبگان و ایده های جوانان ایرانی " نام گرفته بود، مدیران اکسلیتور حضور داشتند به بحث و تبادل نظر پرداختند . مدیریت این پنل را رضا کلانتری نژاد مدیر عامل شزان بر عهده داشت . در این پنل ناصر غانم زاده مدیر عامل فینوا، محسن ملایری مدیرعامل اواتک، حمزه قطبی نژاد مدیرعامل نوتک، احمدرضا مسرور مدیرعامل دیموند، محمد امین صمیمی مدیرعامل شفق به گفتگو با یکدیگر پرداختند . 

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎