شمارش معکوس برای برگزاری جشن بزرگ آپارات

شمارش معکوس برای برگزاری جشن بزرگ آپارات
۲۴ Shahrivar 1396 بدون دیدگاه اخبار استارت آپی https://goo.gl/3XEThv
بزرگترین رویداد رقابتی برنامه‌سازان فضای مجازی با گرامیداشت یاد زنده‌یاد علی معلم عصر امروز  برگزار می‌شود.این جشن، بزرگ‌ترین رویداد رقابتی تولیدات ویدیویی فضای مجازی خواهد بود که تاکنون در کشور برگزار شده  است.
جشن بزرگ آپارات

بزرگترین رویداد رقابتی برنامه‌سازان فضای مجازی با گرامیداشت یاد زنده‌یاد علی معلم عصر امروز برگزار می‌شود.این جشن، بزرگ‌ترین رویداد رقابتی تولیدات ویدیویی فضای مجازی خواهد بود که تاکنون در کشور برگزار شده  است.

با پایان یافتن داوری آثار توسط هیأت داوران متشکل از کمال تبریزی، سروش صحت و مزدک میرزایی، «جشن بزرگ آپارات» عصر امروز ۲۴ شهریورماه برگزار می شود.در این رویداد، برنامه‌های ویدیویی تولیدشده بر بستر آپارات در ۶ بخش ورزشی، علم و تکنولوژی، سرگرمی و گیم، اجتماعی-تاریخی، هنری و انیمیشن با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. و هدف از آن شناسایی و تقدیر از برنامه‌سازان برتر ویدیویی در فضای مجازی است. بیش از ۱۲۰برنامه به‌صورت اختصاصی از بستر آپارات، پربازدیدترین وب‌سایت ایرانی منتشر می‌گردند که تعداد ۹۷ برنامه از آنها در بخش رقابتی «جشن بزرگ آپارات» شرکت دارند. کار بررسی این آثار توسط هیأت داورانی متشکل از کمال تبریزی، سروش صحت و مزدک میرزایی به پایان رسیده است.

تقدیر از برنامه‌های منتخب مردمی، بخش دیگر این رویداد است که رأی‌گیری آن پیش‌تر از طریق نرم‌افزار تاپ و با مشارکت مردم برگزار گردید. به این ترتیب، در این رویداد در هر یک از رشته‌ها یک برنامه به‌عنوان منتخب مردمی اعلام خواهد شد.همچنین، در این جشن به‌پاس سال‌ها فعالیت ارزنده و تأثیرگذار مرحوم علی معلم در سینمای ایران، مراسم گرامیداشتی با حضور خانواده محترم ایشان برگزار خواهد شد. علی معلم، تهیه‌کننده، کارگردان و مجری بنام ایرانی، اواخر اسفند سال گذشته، زمانی که در تدارک ساخت برنامه سینمایی کلوزآپ برای پخش از آپارات بود، دار فانی را وداع گفت.

«جشن بزرگ آپارات» به همت شرکت صباایده و با مشارکت اپلیکیشن تاپ برگزار می‌شود و مجری‌گری مراسم را  امیرحسین مدرس برعهده خواهد داشت.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎