شراکت سامسونگ و‌ هارمن برای توسعه اکوسیستم اشیاء هوشمند

شراکت سامسونگ و‌ هارمن برای توسعه اکوسیستم اشیاء هوشمند
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه اکو سیستم https://goo.gl/Y1LHZN
هارمن اینترنشنال اعلام کرده ‌که با شرکت سامسونگ اسمارت تینگز شراکت خواهد کرد و هدف از این شراکت توسعه دامنه اکوسیستم اشیاء هوشمند است.

هارمن اینترنشنال اعلام کرده ‌که با شرکت سامسونگ اسمارت تینگز شراکت خواهد کرد و هدف از این شراکت توسعه دامنه اکوسیستم اشیاء هوشمند است.
به عنوان بخشی از این شراکت، گروهی از مهندسان خدمات  متصل‌ هارمن با تیمی از شرکت سامسونگ اسمارت تینگز همکاری خواهند کرد تا اپلیکیشن اسمارت تینگز را طراحی کنند. به علاوه، تیم ‌هارمن از حسگرهای شخص ثالث در اکوسیستم اسمارت‌تینگز استفاده خواهد کرد؛ روی توسعه آتی فضای ابری اسمارت‌تینگز کار کرده و‌ طرح‌هایی را برای مرکز پلتفرم اینترنت اشیاء ارائه خواهد داد. از زمانی که سامسونگ شرکت‌ هارمن را خریداری کرد، هر دو در کنار هم به تولید و استفاده از فناوری‌های پیشرفته برای صنایع و مشتریان مختلف پرداخته‌اند. این اتحاد جدید بین این دو شرکت تصویری از یک همکاری موفق برای نمایش روحیه انقلابی در فضای ابری و اینترنت اشیاء را نشان داده و دامنه را برای همکاری شرکت‌ها توسعه می‌دهد. ساندیپ کارلا، مدیرکل تیم‌ هارمن، می‌گوید: «خیلی خوشحال هستیم که شریک مهندسی سامسونگ شده‌ایم و می‌خواهیم به رشد اکوسیستم اشیاء هوشمند کمک کنیم. خدمات متصل‌ هارمن سعی دارد تجربیات خود در زمینه طراحی، داده و دستگاه‌ها را با سامسونگ به اشتراک بگذارد. ما با همکاری سامسونگ نسل بعدی راهکارهای مبتنی بر فضای ابری و اینترنت اشیاء را برای مشتریان خود به ارمغال خواهیم آورد.» رابرت پارکر، مدیر فنی ارشد سامسونگ اسمارت تینگز، می‌گوید: «امروز مهم‌ترین مسئله آن است که ما نقش کلیدی را در تحولات دیجیتالی و دستگاه‌های متصل ایفا کنیم. با شراکت با خدمات متصل‌ هارمن، ما می‌توانیم آخرین و جدیدترین نوآوری‌های دستگاه هوشمند را به طور مستقیم در اختیار مشتریان قرار دهیم.»

 

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎