همایش یلدای کارآفرینان استارت‌آپی در آخرین روز پاییز ۱۳۹۵ در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی ایران با حضور و استقبال گسترده کارآفرینان، فعالان استارت‌آپی‌، اهالی رسانه و علاقه‌مندان به اکوسیستم کارآفرینی ایران برگزار شد.

دورهمی یلدای کارآفرینان استارت‌آپی با سخنرانی اکبر هاشمی، دبیر این همایش‌ و سردبیر هفته‌نامه شنبه، آغاز شد. در پنل اول که پنل «کارآفرینان‌، قهرمانان ملی» نام گرفته بود، با حضور مدیران مطرح‌ترین و بزرگ‌ترین استارت‌آپ‌های ایران برگزار شد. مدیریت این پنل را میلاد صابری، مدیر عامل کار بانک و برگزارکننده رویداد بانی، برعهده داشت. در این پنل محمدجواد شکوری‌مقدم‌ مدیر‌عاملآپارات، سعید محمدی‌ بنیان‌گذار دیجی‌کالا، شهرام شاهکار‌ مدیرعامل اسنپ، علی‌رضا صادقیان‌ مدیرعامل نت‌برگ و نازنین دانشور‌ مدیرعامل تخفیفان با یکدیگر به گفت‌وگو پرداختند. در ادامه گزارش تصویری این بخش را ببینید .

اسنپ,شاهکار

دیجی کالا,سعیدمحمدی

همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی

اکبر هاشمی مدیر مسئول هفته نامه شنبه

پنل اول " کارآفرینان قهرمانان ملی "

محمد جواد شکوری مقدم آپارات

سعید محمدی دیجی کالا

یلدای کارافرینان استارتاپی

شهرام شریف کاربانک

یلدا

استارتاپ

ایران یکا

اکوسیستم استارت‌آپی آنقدر بالغ شده است که فعالان آن با درایت دریافته‌اند در کنار رقابت، برای غلبه بر مشکلات نیاز به همدلی است و شب یلدا تجلی‌گاه این همدلی بود.

نازنین دانشور و صادقیان

پنل کارآفرینان استارتاپی

شهرام شاهکار اسنپ

دیجی کالا_آپارات_نت برگ

سعید محمدی و محمد جواد شکوری مقدم

دراکوسیستم استارت‌آپی ایران آنها را رقیب هم می‌دانند‌، چنین هم هست‌ اما  دورهمی بزرگ شب یلدا باعث شد فاصله‌ها کم شود‌ و همدلی‌ها شکل بگیرد.

شهرام شاهکار

یلدا

یلدا

یلدای کارآفرینان استارتاپی

نازنین دانشور تخفیفان

از دغدغه‌هایشان گفتند؛ از اینکه به دغدغه‌های جامعه هم توجه دارند و تاکیدشان بر این بود که ما داریم   با همه مشکلات کار می‌کنیم. به جای سنگ‌اندازی، کمک کنید.

سعید محمدی

یلدا

لینک کوتاه : http://bit.ly/2LpKnhd

دیدگاه شما چیست؟

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید