شارژیفای

شارژیفای
۲۳ Dei 1396 بدون دیدگاه بازار
اگر شما با اشتراک‌های آنلاین به شکلی سر‌و‌کار دارید، ممکن است شارژیفای برای کسب‌و‌کار شما مفید باشد. این ابزار به شما امکان می‌دهد تا کوپن‌ها، پیشنهادهای ویژه، تاریخ‌های انقضا‌ و طرح‌های تمدید را مدیریت کنید حتی اگر آنها روی کاغذ ثبت شده باشند...

اگر شما با اشتراک‌های آنلاین به شکلی سر‌و‌کار دارید، ممکن است شارژیفای برای کسب‌و‌کار شما مفید باشد. این ابزار به شما امکان می‌دهد تا کوپن‌ها، پیشنهادهای ویژه، تاریخ‌های انقضا‌ و طرح‌های تمدید را مدیریت کنید حتی اگر آنها روی کاغذ ثبت شده باشند.
شارژیفای (Chargify) یک پلتفرم مدیریت اشتراک و صورتحساب است که به میلیون‌ها اشتراک رسیدگی می‌کند. از استارت‌آپ‌ها گرفته تا فورچون ۵۰۰، شارژیفای پیچیدگی‌های صورتحساب‌های تکراری را حل می‌کند تا به کسب‌و‌کارهای مبتنی بر اشتراک کمک کند تا آنها از پس کارهای صورتحساب خود برآیند.
در مرکز پلتفرم شارژیفای یک موتور وجود دارد که قادر به ایجاد بیش از ۱۰۰هزار سناریوی صورتحساب تکراری منحصر‌به‌فرد است. بدون نوشتن کد صورتحساب سفارشی، کسب‌و‌کارها می‌توانند به سرعت محصولات را راه‌اندازی کرده و مدل‌های قیمت‌گذاری را آزمایش کنند تا درآمد بهینه‌سازی شود. فرای صدور صورتحساب، شارژیفای کل چرخه عمر مشتری را مدیریت می‌کند. شارژیفای در مرکز روند اشتراک است و کسب‌و‌کارها می‌توانند سریع‌تر کسب درآمد کنند، خدمات بهتری ارائه دهند، مشتریان را برای مدت بیشتری ‌حفظ کرده و به طور دقیق تمام معیارهای مربوطه را پیگیری کنند بدون اینکه نیازی به ابزارهای شخص ثالث و راهکارهای سفارشی باشد. شارژیفای به کسب‌و‌کارها سرعت و انعطاف‌پذیری می‌بخشد تا به کل پتانسیل رشد خود دست یابند.
 

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎