سه رکن اصلی در قبیله دیجیتال تریبال

ثبات، خلاقیت و اشتیاق
سه رکن اصلی در قبیله دیجیتال تریبال
۱۶ آذر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه برند و تبلیغات https://goo.gl/1Ly9fA
از آنجایی که آژانس Tribal یک شرکت دیجیتال است، به همین دلیل نیز بازاریابی تعاملی به عنوان مهم‌ترین و برجسته‌ترین تخصص این کمپانی شناخته می‌شود. 
سه رکن اصلی در قبیله دیجیتال تریبال
از آنجایی که آژانس Tribal یک شرکت دیجیتال است، به همین دلیل نیز بازاریابی تعاملی به عنوان مهم‌ترین و برجسته‌ترین تخصص این کمپانی شناخته می‌شود. به طوری که این گروه یکی از موفق‌ترین آژانس‌های دیجیتال در عرصه طراحی وب‌سایت، کمپین‌های دیجیتال، طرح‌ریزی ارتباطات دیجیتال، تولید ویدئوهای آنلاین، طراحی بازی‌های موبایل، بازاریابی و بهینه‌سازی موتورهای جست‌وجو، مشاوره مدیریت، تجارت الکترونیک و‌... است.
گروه تبلیغاتی تریبال که دفتر اصلی آن در نیویورک بوده و با داشتن بیش از ۶۰دفتر در نقاط مختلف دنیا توجه بسیاری از برندهای جهان را به خود جلب کرده است، ثبات را به عنوان یک عامل اساسی در روند برنامه‌های تبلیغاتی خود معرفی می‌کند. این شرکت که در قالب یک کمپانی دیجیتال برنامه‌های بازاریابی خود را ارائه می‌دهد، در روند طراحی تبلیغات برای هر برندی، یک شیوه با‌ثبات را در پیش می‌گیرد، به طوری که تبلیغات آتی برند مذکور در راستای تبلیغات قبلی بوده و در نهایت یک ثبات نسبی را در معرفی برند مورد نظر در نظر می‌گیرد؛ اگرچه عامل خلاقیت نیز به عنوان یک رکن اساسی در کنار عامل ثبات عمل می‌کند، به این معنا که در راستای تولید یک برنامه باثبات، سعی در ارائه طرح‌های خلاقانه نیز دارد. در واقع این گروه بازاریابی، هر خلاقیتی را عامل موفقیت یک برند نمی‌داند، بلکه از نظر آنها خلاقیت زمانی می‌تواند باعث بهبود روند تبلیغاتی یک نام تجاری و تقویت آن شود که در راستای اهداف مشخصی صورت گرفته و بر پایه یک سیستم باثبات طراحی شود و این درست همان کاری است که این گروه سعی دارد برای مشتریان خود انجام دهد.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎