سندگرید؛ بازاریاب ایمیلی که خوب سرمایه جذب می‌کند

استارت‌آپ ۸ساله آمریکایی در جمع ۵۰ شرکت بازاریاب محتوایی قرار گرفته است
سندگرید؛ بازاریاب ایمیلی که خوب سرمایه جذب می‌کند
۱۳ Shahrivar 1396 بدون دیدگاه فناوری https://goo.gl/cTkFrF
سندگرید (SendGrid) یک پلتفرم ارتباطات مشتریان در دنور، کلرادو، است که برای بازاریابی ایمیلی‌ در نظر گرفته شده است. این استارت‌آپ توسط ایساک سالدانا، خوزه لوپز و تیم جنکینز در سال ۲۰۰۹ بنیانگذاری شد و از طریق برنامه شتاب‌دهنده تک‌استارز توسعه یافت. در سال ۲۰۱۷، سندگرید بیش از ۸۱ میلیون دلار سرمایه به دست آورد و دفاتر خود را در دنور، بولدر، اورنج کانتی، ردوود سیتی و لندن تاسیس کرد ...
سندگرید؛ بازاریاب ایمیلی که خوب سرمایه جذب می‌کند

 سندگرید خدمات ایمیلی مبتنی بر فضای ابری را ارائه می‌دهد که به کسب‌و‌کارها در تحویل ایمیل کمک می‌کند. این خدمات انواع مختلفی از ایمیل اعم از اعلان‌های ارسال، درخواست دوستی، تایید ثبت‌نام و روزنامه خبری ایمیل را مدیریت می‌کند. به علاوه نظارت بر ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی، کلیدهای دامنه، چارچوب سیاست‌های فرستنده و چرخه‌های بازخورد رسیدگی می‌کند. همچنین این شرکت ردیابی لینک و تهیه گزارش نرخ باز را ارائه می‌دهد. به علاوه به شرکت‌ها امکان می‌دهد تا گزارش‌های هرزنامه، لغو اشتراک و ایمیل‌ها را پیگیری کنند. این شرکت از سال ۲۰۱۲ قابلیت‌های اعلان فوری، صوتی و پیامکی را از طریق شراکت با تویلیو به خدمات خود اضافه کرد. در سال ۲۰۱۵، این استارت‌آپ یک راهکار بازاریابی ایمیلی را راه‌اندازی نمود. سندگرید یک نسخه رایگان را با سه سطح خدمات مختلف ارائه می‌دهد. مشتریان این استارت‌آپ عبارتند از: اوبر، تویلیو، فوراسکوئر، پاندورا‌ و ایربنب. در ژانویه ۲۰۱۷، استک‌شیر رتبه چهارم را از نظر ابزار سال به این استارت‌آپ اعطا کرد زیرا سندگرید یک گزینه ایمیل مقرون‌به‌صرفه با قابلیت تحویل و یک پلتفرم بازاریابی ایمیل برای افراد غیر از توسعه‌دهندگان بود. در سال ۲۰۱۶ نیز این استارت‌آپ در فهرست ۱۰۰ شرکت فضای ابری و خصوصی برتر فوربس قرار گرفت. در دسامبر ۲۰۱۶، سندگرید به عنوان یکی از ۵۰ بازاریاب‌های محتوای بی۲بی برتر سال معرفی شد که متشکل از تیم‌های بازاریابی پیشرفته بود که راهبردها را یکپارچه‌سازی می‌کردند، محتوای کامل تهیه کرده و به کیفیت محتوا اهمیت می‌دادند تا در عصر دیجیتال جایگاه برتر خود را حفظ کنند.
در دسامبر ۲۰۱۶، این استارت‌آپ بهترین مکان برای کار شناخته شد و گواهی دریافت کرد و رتبه‌ای معادل با رتبه شرکت‌هایی را کسب کرد که فرهنگ کاری آنها توسط بازخورد کارمندان تایید شده بود.
در آگوست ۲۰۱۴، سندگرید در فهرست ۵۰۰۰ لینک قرار گرفت. این فهرست مربوط به شرکت‌های آمریکایی خصوصی سال ۲۰۱۴ است که سریع‌ترین روند رشد را داشته‌اند. در همان سال، این استارت‌آپ فهرست محیط‌های کاری برتر دنور را تهیه کرد و بر اساس پاسخ‌های نظرسنجی درباره محیط کار که کارمندان سندگرید آن را تکمیل کرده بودند، به عنوان بهترین محیط کار شناخته شد.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎