ریور، چت کسب وکاری

ریور، چت کسب وکاری
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه بازار https://goo.gl/fWVK8c
یکی از ابزارهای ارتباطی در بین اعضای یک کسب‌و‌کار اپلیکیشن ریور (Ryver) است. این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند تا ایده‌های خود را سازماندهی کنید. شما می‌توانید هر چند تعداد پیام‌ را که می‌خواهید – از خودتان یا دوستانتان – انتخاب کرده و سپس یک موضوع و یک پیام طولانی را به آن اضافه کنید.
ریور، چت کسب وکاری

یکی از ابزارهای ارتباطی در بین اعضای یک کسب‌و‌کار اپلیکیشن ریور (Ryver) است. این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند تا ایده‌های خود را سازماندهی کنید. شما می‌توانید هر چند تعداد پیام‌ را که می‌خواهید – از خودتان یا دوستانتان – انتخاب کرده و سپس یک موضوع و یک پیام طولانی را به آن اضافه کنید. ریور پیام شما و مطالب ارسالی چت را ادغام خواهد کرد و آنها را به زبانه مطالب ارسالی در چت شما اضافه می‌کند. سپس می‌توانید آن مطالب و سایر کارها را در تابلو تعیین شده دنبال کنید.
یکی از قابلیت‌های مفید این ابزار، دکمه «تنظیم یادآور» در هر چت است تا ریور پیام‌ها را به شما یادآوری کند. این قابلیت همراه با صفحه اعلان‌ها به شما کمک می‌کند تا هیچ مکالمه کاری مهمی را از دست ندهید. اگر نیاز باشد که یک فرد را از خارج از تیم خود وارد مکالمه کنید، هر فردی می‌تواند یک عضو مهمان را دعوت کند و این مهمان می‌تواند تمام تاریخچه تالار گفت‌وگو را مشاهده کند.
با کمک این اپلیکیشن صاحبان کسب‌و‌کارها و استارت‌آپ‌ها می‌توانند به طور خصوصی با اعضای تیم در ارتباط باشند. قابلیت‌های مهم ریور عبارتند از:
  دعوت مهمان به طور رایگان
  چت، ارسال مطلب، فایل، رسانه‌ اجتماعی در یکجا
  استفاده از مطالب ارسالی برای موضوعات رسمی‌تر
  مشاهده تصاویر، ویدئو‌ها و پیش‌نمایش URL در پیام‌های چت و مطالب ارسالی شما.
اعلان‌ها بلافاصله به شما هشدار می‌دهند که چه زمانی یک نفر شما را منشن کرده یا درباره شما نظر داده است.

 

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎