رويارويي استارت‌آپ‌هاي مالي در دانشگاه شهيد بهشتي

رويارويي استارت‌آپ‌هاي مالي در دانشگاه شهيد بهشتي
اولين دوره ماراتن مالي شهيد بهشتي تحت عنوان رويداد «FINWARS» برگزار مي‌شود. اين رويداد درواقع يك ماراتن برنامه‌نویسی در حوزه فناوری‌های مالی است که به مدت سه روز از تاریخ ۲۰ تا ۲۲ بهمن ماه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود ...
رويارويي استارت‌آپ‌هاي مالي در دانشگاه شهيد بهشتي

اولين دوره ماراتن مالي شهيد بهشتي تحت عنوان رويداد «FINWARS» برگزار مي‌شود. اين رويداد درواقع يك ماراتن برنامه‌نویسی در حوزه فناوری‌های مالی است که به مدت سه روز از تاریخ ۲۰ تا ۲۲ بهمن ماه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این ماراتن معرفی ظرفیت‌های بازار فناوری‌های مالی به دانشجویان مستعد و کارآفرینان علاقه‌مند است. ۴۰ تیم به صورت سه تا پنج نفره، در این ماراتن ثبت‌نام مي‌کنند و تیم‌ها توسط دبیرخانه رویداد گزینش شده و از بین آنها ۲۰ تیم برتر برای شرکت در مسابقه انتخاب می‌شوند. 
اعضای تیم‌های شرکت‌کننده می‌توانند شامل برنامه‌نویسان سمت سرور و کاربر، تحلیلگران مالی و طراحان کاربری و ظاهری باشند. طی این مسابقه، چالش‌هایی در زمینه بورس، پرداخت خرد و معاملات الگوریتمی به تیم‌ها ارائه می‌شود. در روز پایانی مسابقه، تیم‌ها به ارائه ‌ایده‌های خود، در برابر داوران مسابقه می‌پردازند. داوران پس از ارزیابی و تصمیم‌گیری، سه تیم برتر ماراتن را اعلام می‌کنند. در این رویداد، داوران و مربیانی از سوی سازمان بورس، مجموعه فارابی، شرکت آسان پرداخت و دانشگاه شهيد بهشتی حضور خواهند داشت. به تیم‌های اول تا سوم به ترتیب ۱۰ ميليون و ۵ميليون و ۳ ميليون تومان جایزه ‌نقدی و امکان استقرار و گذراندن دوره پیش‌شتابدهی در شتاب‌دهنده فارابی تعلق خواهد گرفت. علاقه‌مندان مي‌توانند برای كسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت فین وارز به آدرس finwars.com مراجعه کنند.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎