راز خرید مخفیانه آمازون چیست؟

راز خرید مخفیانه آمازون چیست؟
۱۵ Mordad 1396 بدون دیدگاه اکو سیستم https://goo.gl/seGfqP
شرکت آمازون اوایل امسال مهم‌ترین خرید خود را انجام داده است تا دستیار دیجیتال الکسای خود را تقویت کند. این شرکت میلیون‌ها‌ دلار هزینه کرده است تا استارت‌آپ گرافیک را که دفتر مرکزی آن در سانتا باربارا، کالیفرنیا، واقع شده است، خریداری کند. این استارت‌آپ در تصویرسازی بیگ دیتا تخصص دارد ...
راز خرید مخفیانه آمازون چیست؟

طبق گفته یکی از منابع معتبر، این معامله که در ماه مه انجام گرفت، ممکن است حدود ۵۰ میلیون دلار ارزش داشته باشد. گرافیک نوع خاصی از موتور جست‌وجو است که وقتی پاسخ‌ها را به شکل نمودار و سایر تصویرسازی‌ها ارائه می‌دهد، انبوهی از داده را از وب‌ استخراج می‌کند. تایمز می‌گوید آمازون به این دلیل این استارت‌آپ را خریداری کرده ‌که گرافیک پتانسیل لازم برای تقویت الکسا را دارد. الکسا نیز بلندگوی هوشمند اکو و سایر دستگاه‌های آمازون را اداره می‌کند.
هیچ‌یک از شرکت‌ها داستان تایمز را تایید نکرده‌اند. یکی از سخنگویان آمازون می‌گوید: «با توجه به سیاست شرکت، ما درباره شایعات و صحبت‌های بیرون از شرکت نظر نمی‌دهیم.» گرافیک نیز از پاسخ به این گزارش خودداری کرده است. کوین او‌-کونر که در گذشته پلتفرم تبلیغاتی دابل کلیک را تاسیس کرده بود و پس از مدتی آن را به شرکت گوگل فروخت، استارت‌آپ گرافیک را راه‌اندازی کرده است. این استارت‌آپ در ابتدا یک ابزار مقایسه جست‌وجو به نام فاید دِ بست بود که به افراد کمک می‌کرد بهترین معاملات را به طور آنلاین و برای محدوده‌ای از محصولات جست‌وجو کنند. پس از توسعه این استارت‌آپ، نام آن در سال ۲۰۱۵ به گرافیک تغییر یافت تا نشان‌دهنده محدوده وسیع‌تر جست‌وجو و ابزارهای تصویرسازی داده آن باشد. تایمز می‌گوید که این سایت به دلیل خروجی اخبارش محبوبیت پیدا کرده، زیرا یک ابزار مفید برای تهیه نمودارهای دیداری داده‌هاست.
با اینکه آمازون این معامله را تایید نکرده است، اما در حال حاضر برای جذب نیرو در سمت دستیار داده، مهندس نرم‌افزار و سایر سمت‌ها در سانتا باربارا که گرافیک در آن واقع شده است، آگهی داده است.

 

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎