دوو (Due)

دوو (Due)
۲۷ تیر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه بازار https://goo.gl/hphcu7
دوو یک ابزار رایگان است که به کاربر کمک می‌کند تا زمان خود را برای انجام پروژه‌های مربوط به تهیه صورتحساب پیگیری کند و قالب‌های صورتحساب به مشتریان داخلی و بین‌المللی، صورتحساب تکراری، یادآور پرداخت خودکار، گزارش، پایگاه داده مشتری و پروژه، کیف پول دیجیتال، پردازش کارت اعتباری داخلی و جهانی ارائه می‌دهد ...
دوو (Due)

دوو یک ابزار رایگان است که به کاربر کمک می‌کند تا زمان خود را برای انجام پروژه‌های مربوط به تهیه صورتحساب پیگیری کند و قالب‌های صورتحساب به مشتریان داخلی و بین‌المللی، صورتحساب تکراری، یادآور پرداخت خودکار، گزارش، پایگاه داده مشتری و پروژه، کیف پول دیجیتال، پردازش کارت اعتباری داخلی و جهانی ارائه می‌دهد.
دوو تمام چیزهایی که نیاز دارید به خاطر بسپارید، به خاطر می‌سپارد. از آنجا که این ابزار به طور مکرر یک کار را به شما یادآوری می‌کند تا زمانی که شما اقدامی انجام دهید، غیر‌ممکن است با دوو چیزی را فراموش کنید. این ابزار سریع، ساده و کارآمد به صاحبان کسب‌و‌کارها و استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا امور کاری خود را سر موعد انجام دهند.
برای استفاده از این ابزار نیازی به ایجاد حساب نیست، لازم نیست تاریخ شروع یا پایان تنظیم کنید، اولویت‌بندی کرده یا دسته‌بندی کنید. از جمله قابلیت‌های دوو عبارتند از:
به روز‌رسانی‌شده برای آی‌او‌اس‌۱۰،  بهینه‌سازی شده برای نمایشگرهای بزرگ‌تر، پشتیبانی از اپل واچ، قابلیت تکرار هشدار خودکار در هر ۱، ۵، ۱۰، ۱۵، ۳۰ و ۶۰ دقیقه، تنظیم تاریخ سررسید و تنظیم مجدد زمان با تلنگر روی هر یک از ۱۲ زمان از پیش تنظیم و سفارشی شده تاریخ واقعی و گذر زمان، تنظیم تاریخ سررسید با تایپ‌کردن یا دیکته کردن مستقیم آن، تایمرهای شمارش معکوس با دقت بالا، یادآورهای تکرار قدرتمند. از یادآورهای روزانه و هفتگی ساده تا یادآورهای پیچیده که برای مثال سومین چهارشنبه هر ماه فعال می‌شود، یکپارچه‌سازی یادآورهای آی‌او‌اس: وارد کردن خودکار یادآورهای ایجاد شده با سیری.

 

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎