دومین همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی برگزار شد

با شرکت بیش از ۷۰۰ نفر از فعالان اکوسیستم استارتاپی:
دومین همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی برگزار شد
۳۰ آذر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه اخبار استارت آپی رضا جمیلی https://goo.gl/x5ADwh
در یلدای کارآفرینان استارتاپی به هادی فرنود، حمیدرضا احمدی، ناصر غانم‌زاده، آرش میلانی، حسام آرمندهی، حمید و سعید محمدی و محمدجواد شکوری‌مقدم به پاس تلاش‌هایی که برای توسعه اکوسیستم استارتاپی انجام داده‌اند تندیس یلدا اهدا شد.

دومین همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران با شرکت بیش از ۷۰۰ نفر در سالن ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد. در این همایش که استارتاپ‌های بزرگ ایرانی و بنیان‌گذاران آن‌ها از جمله مهمانان آن بودند در خصوص مهم‌ترین مسائل، چالش‌ها و راهکارهای پیش‌روی اکوسیستم استارتاپی در ۵ پنل مجزا بحث‌های کارشناسی مفصلی صورت گرفت. در بخشی از این همایش سورنا ستاری معاون علم و فناوری رییس‌جمهور با اشاره به رشد اکوسیستم استارتاپی رد سال‌های اخیر، حمایت از این فضا را وظیفه همه دانست که نتیجه آن منجر به رشد اقتصاد ملی خواهد شد.

در این همایش در کنار برگزاری پنل‌ها، شرکت‌کنندگان در وقت‌های پذیرایی به تبادل نظر و شبکه‌سازی پرداختند. همچنین به هادی فرنود، حمیدرضا احمدی، ناصر غانم‌زاده، آرش میلانی، حسام آرمندهی، حمید و سعید محمدی و محمدجواد شکوری‌مقدم به پاس تلاش‌هایی که برای توسعه اکوسیستم استارتاپی انجام داده‌اند تندیس یلدا اهدا شد. سورنا ستاری هم به عنوان دولتمردی که در سال‌های گذشته با حمایت‌های خود به رشد این اکوسیستم کمک کرده با دریافت تندیس مورد تقدیر قرار گرفت.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎