دومین همایش کارآفرینان اینترنت‌اشیاء برگزار خواهد شد

دومین همایش کارآفرینان اینترنت‌اشیاء برگزار خواهد شد
۲۷ آذر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه اخبار استارت آپی https://goo.gl/uTuWDm
دومین همایش از سلسله همایش‌های کارآفرینان اینترنت اشیاء (IOT Meetups) در تاریخ سه‌شنبه ۲۸ آذرماه از ساعت ۱۷ لغایت ۲۰ در سالن آمفی‌تئاتر برج همراه اول برگزار خواهدشد...
دومین همایش کارآفرینان اینترنت‌اشیاء برگزار خواهد شد

 دومین همایش از سلسله همایش‌های کارآفرینان اینترنت اشیاء (IOT Meetups) در تاریخ سه‌شنبه ۲۸ آذرماه از ساعت ۱۷ لغایت ۲۰ در سالن آمفی‌تئاتر برج همراه اول برگزار خواهدشد. محورهای این رویداد، سخنرانی، گپ‌وگفت و شبکه‌سازی است. در بخش سخنرانی، ۴نفر از کارآفرینان اینترنت اشیاء درس‌آموخته‌های خود را با دیگران به اشتراک خواهند گذاشت. برنامه این بخش به شرح ذیل انجام می‌شود: سخنران اول، بهزاد حنجریان، بنیانگذار و مدیرعامل ویراتک، با عنوان سخنرانی «یک تغییر مسیر جسورانه و یا شاید دیوانه‌وار» سخنران دوم، محسن ارجمندی، بنیانگذار و مدیر عامل میراث، با عنوان سخنرانی «بررسی بازار تحلیل داده‌ اینترنت اشیاء با نگرش به تجارب یک پروژه بومی» سخنران سوم، پدرام عطایی، مشاور سرمایه‌گذاری خطرپذیر، با عنوان سخنرانی «استارت‌آپ اینترنت اشیاء یک دورهمی دوستانه با یک یونیکورن» و سخنران چهارم، کمیل شاه‌حسینی، هم‌بنیانگذار و مدیرعامل پارسیوت، با عنوان سخنرانی «‌پارسیوت؛ کسب‌و‌کاری نوپا در زمینه خدمات مکان‌مبنا».
در بخش گپ‌وگفت، توسعه‌دهندگان و علاقه‌مندان اینترنت اشیاء به بحث و تبادل نظر می‌پردازند‌ و در قسمت شبکه‌سازی که به شیوه نوینی برگزار خواهد شد، هدف آشنایی و ارتباط گرفتن بهینه بین حضار است.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎