دومین آواکمپ آواتک شروع شد

دومین آواکمپ آواتک شروع شد
۲۵ Dei 1395 بدون دیدگاه اخبار استارت آپی https://goo.gl/De6eDC
مراسم خوشامدگویی به ورودی‌های دوره دوم آواکمپ امروز در مرکز شتاب‌دهی آواتک برگزار شد ...
دومین آواکمپ آواتک شروع شد

مراسم خوشامدگویی به ورودی‌های دوره دوم آواکمپ امروز در مرکز شتاب‌دهی آواتک برگزار شد.
در این مراسم ایران سیدرئیسی، مدیر برنامه‌های آواتک توضیحات مختصری در رابطه با مجموعه برنامه‌های آواتک در دوره جدید آواکمپ ارایه کرد. به گزارش روابط عمومی آواتک سید رئیسی گفت: آواکمپ یک برنامه دو ماهه برای شتابدهی استارتاپ هاست که هر سال  چهار دوره برگزار می شود. طی این برنامه آواتک فضای کاری، مربیگری و آموزش برای استارتاپ ها فراهم می کند. این برنامه طوری طراحی شده است تا استارتاپ ها با کمک آن بتوانند مدل کسب و کار خود را اعتبار سنجی کنند، مشتریان خود را بهتر بشناسند، درک بهتری از بازار و استراتژی ورود به آن به دست آوردند، محصول خود را بهبود بخشند و تیم خود را بسازند. همچنین استارتاپ ها در مورد ارائه به سرمایه گذار و اصول اولیه جذب سرمایه آموزش می بینند.


برنامه با صحبت‌های محسن ملایری، مدیرعامل آواتک و خوشامدگویی به آواکمپی‌ها ادامه پیدا کرد.همچنین اعضای تیم آواتک به تیم های کارآفرین معرفی شدند و تیم ها در جریان برنامه‌های هفتگی و جلسات آتی خود قرار گرفتند.
در این مراسم همچنین محمد رشیدی، فرزاد حقیقت، ابراهیم اسکندری پور، مهرشاد موسی خانی و وحید کریمانه از بنیان‌گذاران استارت‌آپ‌های فرانش، ایزی‌پز، نظربازار،بوتیک و فول‌فکر، از چرخه‌های پیشین شتابدهی آواتک ،در مورد تجربیات خود با تیم‌ها صحبت کردند.
سجاد بهجتی و کاوه یزدی‌فرد از مربیان آواتک هم در حوزه های تخصصی خود در مورد چگونگی استفاده از تجربیات مربی‌ها سخنرانی کردند. در انتهای مراسم تیم‌ها پس از مستقر شدن، در یک عصرانه خودمانی با یکدیگر بیشتر آشنا شدند.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎