دعوت به ضیافت کارخانه استارت‌آپی پرسال

دعوت به ضیافت کارخانه استارت‌آپی پرسال
کسب‌وکارهای نوپای حوزه معدن و کشاورزی این فرصت را از دست ندهند
۲۶ فروردین ۱۳۹۷ بدون دیدگاه بدون دسته بندی https://goo.gl/cFGK63
اگر برای استارت‌آپ خود نیاز به شریکی قدرتمند دارید، به رویداد کارخانه استارت‌آپی پرسال بپیوندید. پرسال به عنوان یکی از ۵۰۰ شرکت برتر در کشور، از صاحبان کسب‌وکارهای نوپا در حوزه معدن و کشاورزی دعوت می‌کند با پیوستن به اولین کارخانه استارت‌آپی ایران، شانس تجاری‌سازی و ورود به بازارهای جدید را به دست‌آورند.
دعوت به ضیافت کارخانه استارت‌آپی پرسال
اگر برای استارت‌آپ خود نیاز به شریکی قدرتمند دارید، به رویداد کارخانه استارت‌آپی پرسال بپیوندید. پرسال به عنوان یکی از ۵۰۰ شرکت برتر در کشور، از صاحبان کسب‌وکارهای نوپا در حوزه معدن و کشاورزی دعوت می‌کند با پیوستن به اولین کارخانه استارت‌آپی ایران، شانس تجاری‌سازی و ورود به بازارهای جدید را به دست‌آورند.
کارخانه استارت‌آپی پرسال یا Persol Startup Factory رویدادی بین‌المللی است که پس از شناسایی و ایجاد تعامل میان کسب‌وکارهای نوین با بنگاه‌های اقتصادی کهنه‌کار، همچنین جذب سرمایه‌گذار، موفقیت این کسب‌وکارها را در عرصه ملی تضمین و زمینه را برای ورودشان به شبکه‌ای از فعالان این عرصه در روسیه، چین و ... فراهم می‌کند. از آنجا که بهترین زیست‌بوم حمایت از نوآوری و کارآفرینی جایی است که در آن مدیران توانمند و کارشناسان خبره حضور دارند، شرکت پرسال سرمایه‌‌ دانش، تجربه، شبکه تجاری و بین‌المللی خود را پشتوانه موفقیت استارت‌آپ‌هایش خواهد کرد. کسب‌وکارهای مرتبط با اکتشاف، استخراج و فراوری مواد معدنی مطابق با تکنولوژی‌های برتر دنیا و نیز ایده‌های مربوط به اصلاح نباتات، سیستم‌های آبیاری، مدیریت زنجیره تأمین و لجستیک در استارت‌آپ فکتوری پرسال از اولویت برخوردارند. این برنامه توسط شرکت ایرانی-اتریشی کارانوبین اجرا می‌شود که تا‌کنون تجربیات موفق بسیاری را در اجرای برنامه‌های مشابه با شرکت‌های بزرگ اروپایی داشته است. مراحل انتخاب استارت‌آپ‌ها به شرح زیر است: در مرحله اول، استارت‌آپ‌ها و تیم‌های ‌انتخاب‌شده به یک مصاحبه آنلاین با تیم کارانوبین و متخصصان شرکت پرسال، برای بحث درباره مدل کسب‌و‌کار، فناوری مورد استفاده و برنامه‌های رشد دعوت خواهند شد.
در مرحله دوم، تیم‌های منتخب در مرحله نخست در فرآیند مصاحبه به رویداد Innovation Camp دعوت خواهند شد تا تطابق لازم بین قابلیت‌های آنها و نیازمندی‌های شرکت پرسال ایجاد شود. در این گردهمایی‌ که با حمایت مدیران ارشد و متخصصان این شرکت برگزار می‌شود، مراحل بعدی کار از جمله پروژه‌های پایلوت، اعتبارسنجی سناریوهای بازاریابی و طرح تجاری مشخص خواهد شد. در آخرین مرحله، استارت‌آپ‌های برگزیده وارد مرحله اعتبارسنجی خواهند شد و در رویداد پایانی Demo Day در مقابل مدیران ارشد شرکت پرسال کسب‌وکار خود را ارائه خواهند کرد.
علاقه‌مندان به حضور در این رویداد می‌توانند تا تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ با مراجعه به نشانی http://karanobin.com/persolstartupfactory  و معرفی ایده‌های نوین خود، زمینه تعامل با شرکت پرسال را ایجاد کنند و از مزایایی همچون سرمایه‌گذاری مستقیم، تسهیم درآمد و تأسیس شرکت مشترک بهره‌مند شوند.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎