دش، پول رایج در اپ‌استور می‌شود؟

دش، پول رایج در اپ‌استور می‌شود؟
تایید ارز دیجیتالی دش توسط اپل
۰۸ Mordad 1396 بدون دیدگاه فین تک https://goo.gl/8HvuYM
شرکت اپل، دش را‌ بزرگ‌ترین ارز دیجیتالی برای پرداخت‌ها، به عنوان ارز مورد تایید خود در اپ‌استور قرار داد ...
دش، پول رایج در اپ‌استور می‌شود؟

شرکت اپل، دش را‌ بزرگ‌ترین ارز دیجیتالی برای پرداخت‌ها، به عنوان ارز مورد تایید خود در اپ‌استور قرار داد.
پس از دستیابی به توافق جامع، بزرگ‌ترین شرکت دنیا اکنون تصمیم خود را مبنی بر عدم اجازه به ورود اپلیکیشن‌هایی که از دش استفاده می‌کردند، به اپ استور‌ تغییر داد. بر اساس این تصمیم، دش که اکنون ششمین ارز دیجیتال بزرگ در بازار است می‌تواند در هر اپلیکیشن موجود در اپ استور آی‌او‌اس‌، اعم از کیف پول‌های بلاک‌چین و کیف پول رسمی دش، یکپارچه‌سازی شده و مورد استفاده قرار گیرد.
رایان تیلور، مدیرعامل دش، می‌گوید: «با ادامه توسعه پایگاه کاربران و اکوسیستم خدمات دش، کاربران ما باید به صندوق‌های دش خود در پلتفرم‌های مختلف به ویژه دستگاه‌های همراه دسترسی داشته باشند. پرداخت‌های فوری دش موجب شده است که این ارز یک شیوه ایده‌آل برای موقعیت‌های پوز باشد.
به عبارت دیگر، تلفن همراه از تمام کاربران ما باید پشتیبانی کند. این واقعیت که اپل اکنون از افزایش تقاضا و اهمیت دش مطلع شده است، نقش مهمی را در پیشرفت ایجاد شده برای دسترسی به مخاطبان بیشتر ایفا می‌کند.»
در طول سال گذشته، توسعه‌دهندگان و شرکت‌های بلاک‌چین چندین کیف پول یکپارچه‌سازی شده با دش را در اپ استور قرار داده‌اند که از بیشتر آنها رد شدند.
تیلور می‌گوید: «اپل در موقعیت دشواری قرار دارد. در نهایت، آنها سعی می‌کنند به دنبال ایمنی کاربر باشند و در نتیجه اجازه نمی‌دهند پرو‌ژه‌های ناشناس به اکوسیستم اپل استور دسترسی داشته باشند. در گذشته، تعدادی از کیف پول‌های بررسی نشده و غیر‌رسمی از فرآیند بررسی عبور کردند و همین امر موجب شد که ایمنی این گزینه‌ها زیر سوال برود. اکنون که دش ارز دیجیتالی مورد تایید اپل است، ما می‌توانیم یک گزینه کیف پول معتبر و رسمی را به کاربران خود ارائه دهیم. کاربران ما می‌توانند با خیال آسوده از کیف پول‌های دش استفاده کنند. اپل همچنین تمایل دارد که ارز‌های دیجیتالی ارزشمند را در پلتفرم خود راه دهد.»
مرحله نهایی این فرآیند یک گزارش کتبی شش‌صفحه‌ای است که در اوایل ماه ژوئن به اپل استور ارائه شد و میزان محبوبیت، رشد میزان ارزش و تقاضای آن، قابلیت آن در مقیاس‌بندی‌ و پیشرفت آن نسبت به بیت‌کوین را به عنوان یک ارز تجارت الکترونیک که انتخاب مشتری است، نشان می‌داد.
تیلور می‌گوید: «ما از اپل خواستیم تا وضعیت دش را دوباره بررسی کند زیرا هدف ما رشد و نوآوری در شرکت است. ما معتقد هستیم که دش در مقایسه با سایر گزینه‌ها در حال حاضر یک ارز دیجیتال برتر است‌ و با عرضه خدمات اوولوشن خود در طول چند سال اخیر، تجربه کاربری ما بیش از پیش به طور متمایز جلو خواهد رفت. به علاوه، ما می‌خواهیم تقاضا و نیازهای مشتریان خود را برآورده کنیم‌ و از محصولات اپل پشتیبانی کنیم تا در فهرست برترین‌ها از نظر رفع نیازهای مشتری در رتبه‌های بالا قرار گیرد.
به طور خلاصه، اولویت‌های مشتریان ما اولویت‌های خود ما محسوب می‌شوند. از اینکه اپل ارز دیجیتال دش را در پلتفرم خود تایید کرده است، بسیار خوشحال هستیم. از آنجا که این دو روی بهینه‌سازی تجربه کاربر نهایی و کاربرپسند بودن محصولات تمرکز می‌کنند، همپوشانی‌های زیادی در پایگاه‌های کاربری ما وجود دارد.»
یک کیف پول دش سازگار با آی‌او‌اس که توسط تیم اصلی دش ساخته شده است، اکنون در اپ استور عرضه می‌شود.
به گفته تیلور، ‌ نسخه آنها ماه‌ها در انتظار تایید بوده است که «کیف پول دش» نام دارد. اکنون این شرکت سرمایه‌گذاری‌های بیشتری را روی کیف پول آی‌او‌اس انجام می‌دهد اما حتی نسخه اولیه شامل پشتیبانی برای ارسال پرداخت‌های InstantSend (ارسال فوری‌) است. آنها قابلیت‌های بیشتری را نیز در طول ماه‌های آینده اضافه خواهند کرد.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎