در هر شروعي اين ۴ راهکار به داد شما مي رسند

در هر شروعي اين ۴ راهکار به داد شما مي رسند
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه کارگاه http://goo.gl/buJIYm
اگر يک استارت‌آپ در حوزه فناوري راه انداخته‌ايد خواندن اين مطلب را از دست ندهيد  

بازاريابي يک استارت‌آپ فناوري بسيار چالش‌برانگيز و هزينه‌بر است. چهار راهکار ارائه‌شده برخي از فعاليت‌هاي قدرتمندانه را نشان مي‌دهد که در هر کسب‌وکار جديدي بايد آن‌ها را در نظر گرفت:

تمرکز بر توليد يک محصول واقعا عالي

بدون اغراق بايد گفت که محصولات و خدمات جديد بسيار زيادي وجود دارند که نسبتا خوب هستند، اما در هر استارت‌آپ، افراد بايد به دنبال عالي بودن باشند. دستاوردهاي ناشي از محصولات و خدمات فعلي آنقدر قانع‌کننده نيستند که بتوان از راهکارهاي آن‌ها استفاده کرد. نکته مهم آن است که بايد از ابتدا روي محصول يا خدمات قدرتمند و مبتني بر طراحي تمرکز کرد.

ايجاد محتواي فوق‌العاده

 اکثر کارفرمايان از اهميت استفاده از محتوا براي ايجاد روابط و تعيين مخاطبان مطلع هستند. کافي است يک بلاگ WordPress را اضافه کنيد تا فهرستي از کليدواژه‌هاي مربوطه ايجاد شود. اما اينترنت پر از بلاگ‌هاي بي‌کيفيت با محتواي غيرمفيد است. محتوا بايد هميشه فوق‌العاده باشد تا خوانندگان احساس کنند خواندن آن مفيد و ارزشمند است. اين‌گونه رابطه داخلي که نقش مهمي در تضمين جايگاه شرکت ايفا مي‌کند، مستحکم خواهد شد. اين يک راهکار کم‌هزينه براي جذب مخاطب است.

ارسال آگهي در  Google AdWords

ارسال آگهي در Google AdWords فرصت بي‌نظيري را براي کارفرمايان فناوري فراهم مي‌کند تا آگاهي دهند و خودشان را به مخاطبان معرفي کنند. همه افراد از قدرت رسانه باخبر هستند. اول اينکه قصد خريد از «نيت جستجوي» کاربر کاملا قابل‌تشخيص است. از يک سو، شما مي‌توانيد شرايط عمومي را هدف قرار دهيد که نشان مي‌دهد کاربر توجه مي‌کند. از سوي ديگر، مي‌توانيد کاربراني را هدف قرار دهيد که در حال خريد هستند و به دنبال محصولات يا برندهاي خاصي مي‌گردند.

بنابراين آگهي‌دهندگان مي‌توانند در اين شرايط خدمات خود را تبليغ کنند. دوم اينکه، به کارفرمايان امکان مي‌دهد بودجه خود را مديريت کنند تا بتوانند مطمئن شوند که مخارج بازاريابي از سود فروش جبران خواهد شد. درنهايت، استفاده از گوگل به معناي جستجو براي راهکار است.

ايجاد روابط قوي

افراد از افراد خريد مي‌کنند، و يکي از نقاط قوت جامعه فناوري آن است که افراد دوست دارند محصولات و خدمات جديد را امتحان کنند. تبليغات دهان‌به‌دهان نيز نقش بسيار مهمي در کمک به بازار و فروش استارت‌آپ‌هاي فناوري دارند. از آنجا که برخي از روابط ممکن است به طور آنلاين ايجاد شوند، هيچ روش جايگزين ديگري براي ارتباط با مشتريان به جز شبکه وجود ندارد.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎