در حاشیه یلدا

در حاشیه یلدا
۰۲ Dei 1396 بدون دیدگاه اخبار استارت آپی https://goo.gl/JdKpWB
در همایش یلدای کارآفرینی اکبرهاشمی، مدیر مسئول هفته‌نامه شنبه و مدیر برگزاری همایش ضمن پوزش از شرکت‌کنندگان به خاطر دریافت هزینه توضیح داد دانشگاه شهید بهشتی مبلغ ۶۵ میلیون تومان برای‌ ۸ ساعت ‌برگزاری همایش درخواست پول کرده است‌ که با پادرمیانی پارک علم و فناوری در لحظات آخر۵ میلیون تومان تخفیف داده شد. 
در حاشیه یلدا

در همایش یلدای کارآفرینی اکبرهاشمی، مدیر مسئول هفته‌نامه شنبه و مدیر برگزاری همایش ضمن پوزش از شرکت‌کنندگان به خاطر دریافت هزینه توضیح داد دانشگاه شهید بهشتی مبلغ ۶۵ میلیون تومان برای‌ ۸ ساعت ‌برگزاری همایش درخواست پول کرده است‌ که با پادرمیانی پارک علم و فناوری در لحظات آخر۵ میلیون تومان تخفیف داده شد. بعد از اعلام‌کردن رقم قرارداد در همایش یلدا، وقتی ۳۰ آذرطبق ساعتی که دانشگاه اعلام کرده بود(۱۰صبح) برای انتقال وسایل نمایشگاه به مرکز همایش‌ها مراجعه کردیم، با غرفه خالی مواجه شدیم. فقط وسایل غرفه هفته‌نامه شنبه در زباله ریخته شده بود. اگرچه بخشی از وسایل را از میان زباله‌ها یافتیم اما متاسفانه بیش از ۱۰۰۰ نسخه مجله و مواد تبلیغی سرمایه‌ای از بین رفت.
 همانطور که در همایش یلدا تاکید کردیم، دانشگاه‌ها باید باور کنند که راه خصوصی‌سازی بالا‌بردن هزینه و در‌آمد‌زایی از اجاره مکان مثل صاحبخانه‌ها نیست. بایستی  مثل دانشگاه  استنفورد با  بها‌دادن به استارت‌آپ‌ها و کار‌آفرینان از طریق تجاری‌سازی دانش درآمدزایی کنند. برخوردهای اینچنینی فقط کارآفرینان را از دانشگاه‌ها دورتر می‌کند و این به زیان کشور است. 

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎