خودروی خود را به دست غریبه‌ها نسپارید

خودروی خود را به دست غریبه‌ها نسپارید
تبلیغ چاپی خلاقانه آئودی برای خدمات پس از فروش
۱۰ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه برند و تبلیغات https://goo.gl/gyJiv1
تبلیغات چاپی در دنیای امروز، جزء تبلیغات سنتی به شمار می‌روند که برای باقی‌ماندن و حفظ جایگاه خود در برابر روش‌های بازاریابی دیجیتال، باید از درجه خلاقیت و تأثیرگذاری بالایی برخوردار باشند. خوشبختانه این شیوه تبلیغاتی کماکان جایگاه و ارزش خود را در بین برندهای مختلف حفظ کرده و در کنار شیوه‌های مدرن بازاریابی ...
,تبلیغات چاپی, تبلیغات سنتی,روش‌های بازاریابی دیجیتال, شیوه‌های مدرن بازاریابی,

تبلیغات چاپی در دنیای امروز، جزء تبلیغات سنتی به شمار می‌روند که برای باقی‌ماندن و حفظ جایگاه خود در برابر روش‌های بازاریابی دیجیتال، باید از درجه خلاقیت و تأثیرگذاری بالایی برخوردار باشند. خوشبختانه این شیوه تبلیغاتی کماکان جایگاه و ارزش خود را در بین برندهای مختلف حفظ کرده و در کنار شیوه‌های مدرن بازاریابی، تبلیغات چاپی نیز به عنوان یکی از ابزارهای بازاریابی بصری، در دنیای امروز به وفور یافت می‌شوند. به همین منظور نیز در این بخش به معرفی یکی از تبلیغات چاپی برند آئودی می‌پردازیم که در سال ۲۰۱۵ توسط آژانس بازاریابی آلمانی thjnk طراحی و ارائه شده است.
این تبلیغ چاپی با هدف تأکید بر خدمات پس از فروش اتومبیل‌های برند آئودی طراحی شده و به خوبی ارزش این خدمات را به مخاطبان این برند گوشزد می‌کند. از آنجایی که تقریبا همه افراد بعد از خریدن یک خودرو، نسبت به خدمات پس از فروش و تعمیرات آتی آن بسیار حساس هستند، این برند نیز از خدمات متنوع و قابل توجه خود به عنوان یک ابزار تبلیغاتی استفاده کرده و آنها را یکی از نقاط قوت محصولات خود می‌داند.
در تبلیغ مورد نظر یک اتومبیل آئودی دیده می‌شود که دست‌های تعمیرکاران زیادی با ابزارهای مختلف تعمیراتی به دنبال آن هستند و این اتومبیل نیز به سرعت در حال خارج‌شدن از کادر است. مهم‌ترین پیام این تصویر که در گوشه آن نیز نوشته شده‌، این است که اتومبیل خود را به دست غریبه‌ها نسپارید. به این معنا که بهترین تعمیرگاه برای خودروهای برند آئودی، نمایندگی خود این برند هستند که خدمات مختلف و مورد نیاز پس از فروش را به مشتریان خود عرضه می‌کنند. از آنجایی که پیداکردن یک تعمیرکار قابل اعتماد برای بیشتر افراد یک دغدغه مهم محسوب می‌شود، این تبلیغ با دست گذاشتن روی همین دغدغه و نگرانی، آئودی را اتومبیلی معرفی می‌کند که پس از خریدن آن، چنین دغدغه‌ای وجود نخواهد داشت و خدمات متنوع این برند، مشکلات احتمالی این خودرو را از بین خواهد برد.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎