حرکت اول، VC همراه اول است که کار سرمایه‌گذاری همراه اول را روی استارت‌آپ‌ها انجام می‌دهد. این شرکت ۳‌شتاب‌دهنده دانشگاهی شهید بهشتی، دانشگاه شیراز و دانشگاه صنعتی اصفهان را زیرمجموعه خود دارد. این شرکت از کسب‌وکارهایی حمایت می‌کند که بتوانند با همراه اول هم‌افزایی داشته باشند.

حجت نجف‌پور، مدیر سرمایه‌گذاری حرکت اول می‌گوید: «اینوتکس به عنوان یک نمایشگاه تخصصی، فرصت بسیار خوبی است که فعالان اکوسیستم استارت‌آپی کشور دور هم جمع شوند. نمایشگاه‌هایی چون الکامپ و فین‌استارز در کشور برگزار می‌شوند ولی اینوتکس تنها به اکوسیستم استارت‌آپی اختصاص دارد که حاضران در آن می‌توانند با کمک آن اکوسیستم را بزرگ‌تر کنند و هرسال نمایشگاه قدرتمندتری داشته باشند.»

او درباره یافته‌های خود از روز اول نمایشگاه اظهار می‌کند: «این نمایشگاه در همان ساعات نخست با تکاپو و بازدید بسیاری همراه بود و ما در همان چند ساعت با چندین نهاد دانشگاهی و استارت‌آپ گفت‌وگو کردیم.»

نجف‌پور درباره اثربخشی این نمایشگاه بیان می‌کند: «برگزارکنندگان نمایشگاه‌های تخصصی غالبا سازوکارهایی برای پیوند سرمایه‌گذاران و شتاب‌دهنده‌ها با استارت‌آپ‌ها دارند و در قالب شاخص‌های عملکردی خود گزارش می‌کنند.»

لینک کوتاه : http://bit.ly/2LoB5BP

دیدگاه شما چیست؟

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید