تبادل فناوری در بازار منطقه‌ای همدان

تبادل فناوری در بازار منطقه‌ای همدان
۰۸ Shahrivar 1396 بدون دیدگاه اخبار استارت آپی https://goo.gl/gL6ohQ
در تاریخ یکم شهریور ماه سال جاری مصادف با روز بزرگداشت همدان، به مناسبت زاد‌روز پزشک فرزانه، بوعلی سینا اولین رویداد بازار منطقه‌ای تبادل فناوری استان همدان با مشارکت سرمایه‌گذاران و عرضه‌کنندگان فناوری و همچنین علاقه‌مندان به حوزه فناوری به همت پارک علم و فناوری استان همدان برگزار شد‌...
 تبادل فناوری در بازار منطقه‌ای همدان
در این رویداد ۶۰ عرضه‌کننده محصول فناورانه و نوآورانه از استان‌های لرستان، قزوین، زنجان، مرکزی، کرمانشاه، کردستان و همدان دستاوردهای خود را به دو صورت ارائه شفاهی و فضای نمایشگاهی در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی و قرآنی شهر همدان معرفی کردند.
در این رویداد بیش از ۳۰ سرمایه‌گذار از سراسر کشور حضور داشتند که محصولات مورد نظر خود را شناسایی و در دو فضای خصوصی و عمومی برای عقد قرارداد و امضای تفاهمنامه با عرضه‌کنندگان مذاکره کردند.
 همزمان با برگزاری این رویداد‌، میزگرد بررسی زیست‌بوم (اکوسیستم) نوآوری استان با حضور اکبر ‌هاشمی،‌ عباسی‌، ترکاشوند، پیمان سرحدی، بادامی‌نجات و بهرامی برگزار شد‌. در این نشست صاحب‌نظران و علاقه‌مندان حوزه فناوری شرایط فعالیت‌های نوآورانه در استان همدان را بررسی کردند.
در مراسم آغاز به‌کار این رویداد، دکتر کزازی، رئیس پارک علم و فناوری از تدوین سند آمایش استان خبر دادند و قیاسی، معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار با اشاره به ظرفیت استان برای توجه به فناوری نوین گفت: استان همدان به لحاظ ارتباطی یکی از ۸ استان اصلی کشور محسوب می‌شود.
‌‌قیاسی با بیان اینکه هم‌اکنون پارک علم و فناوری همدان و مراکز رشد واحدهای دانشگاهی در استان فعال هستند افزود: حمایت از سرمایه‌گذار بخش خصوصی به‌ویژه در حوزه فناوری از اولویت استان همدان است.

 

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎