تاشل فاینانس

تاشل فاینانس
۲۳ Dei 1396 بدون دیدگاه بازار https://goo.gl/bPMLJv
 تاشل فاینانس (Toshl Finance) یک ابزار پیگیری مخارج دستی برای صاحبان کسب‌و‌کارهای کوچک است. به عنوان یک نگه‌دارنده بودجه و سازمان‌دهنده صورتحساب‌ها، این اپلیکیشن بر هزینه‌های مربوط به یک حساب نظارت کرده، بر حسب دسته‌بندی‌ها و برچسب‌ها بودجه را فیلتر کرده‌ و گزارش‌های پی‌دی‌اف، صفحات گسترده اکسل، گوگل داکس و سی‌ای‌وی را استخراج می‌کند...
تاشل فاینانس

تاشل فاینانس(Toshl Finance) یک ابزار پیگیری مخارج دستی برای صاحبان کسب‌و‌کارهای کوچک است. به عنوان یک نگه‌دارنده بودجه و سازمان‌دهنده صورتحساب‌ها، این اپلیکیشن بر هزینه‌های مربوط به یک حساب نظارت کرده، بر حسب دسته‌بندی‌ها و برچسب‌ها بودجه را فیلتر کرده‌ و گزارش‌های پی‌دی‌اف، صفحات گسترده اکسل، گوگل داکس و سی‌ای‌وی را استخراج می‌کند. سایر قابلیت‌های این ابزار مفید عبارتند از: پشتیبانی از ۱۶۵ ارز دنیا (با نرخ تبادل زمان واقعی) و همگام‌سازی فضای ابری، تا دیگر نگران از دست دادن تاریخچه مخارج خود نباشید. تاشل فاینانس اطلاعات را نمایش داده، نمودارها، نقشه‌های موقعیت مکانی، نمودارها و اعلان‌ها را زمانی که شما به محدوده بودجه خود می‌رسید، ارائه می‌دهد.
با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید تمام کارت‌های اعتباری خود، حساب‌های بانکی و پول نقدتان را در یکجا پیگیری کنید. تاشل فاینانس به بیش از ۲ میلیون نفر کمک می‌کند تا امور مالی شخصی خود را پیگیری کنند. نیویورک تایمز درباره این ابزار گفته است: «از بین تمام اپلیکیشن‌های مربوط به نظارت برمخارج، یکی از سخت‌ترین آنها که شکست‌ناپذیر است، تاشل فاینانس است.»
بی‌بی‌سی نیز گفته است: «به لطف تاشل، دیگر می‌دانم پول من خرج چه چیزهایی می‌شود.» این اپلیکیشن برنده جایزه اروپا برای بهترین استارت‌آپ تجارت، امور مالی و پرداخت‌ها شده است.
 وارد‌کردن آسان داده
- اتصال خودکار با بیش از ۹۰۰۰ حساب بانکی مختلف آمریکا، کارت اعتباری یا خدمات مالی.
- وارد کردن سریع و آسان هزینه‌ها به طور دستی فقط با ۴ تلنگر.
- استفاده از هر ارزی. تقریبا ۲۰۰ ارز با نرخ تبادل جدید.
- افزودن داده‌های حجیم: برچسب‌های چندگانه، حساب مالی، موقعیت مکانی، توضیحات، تکرار، یادآورها با اعلان‌ها، عکس.
- وارد‌کردن داده از فایل‌های بانکی آنلاین خود در اپلیکیشن وب toshl.com
 نمودارهای مفید
- نمای کلی با تصویر بزرگ از نحوه گردش مالی شما در هر ماه
- نحوه خرج کردن این ماه و نمایش اهداف بودجه شما
- نمودارها، جداول و نقشه موقعیت هزینه
  بودجه‌ها
- بودجه برای تمام هزینه‌ها یا فیلتر‌شده بر اساس دسته‌بندی‌ها، برچسب‌ها یا حساب‌ها
- بودجه برای هر دوره زمانی
 

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎