بیش از ۱۰۰میلیون تومان بابت طراحی هزینه کرده‌ام!

بیش از ۱۰۰میلیون تومان بابت طراحی هزینه کرده‌ام!
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه سلبریتی https://goo.gl/Uyz8qg
لک‌لک از آن دست وب‌سایت‌هایی است که کاربران میزان زمان زیادی در آن سپری می‌کنند و فرایندی را برای ثبت سفارش و خرید پشت سر می‌گذارند. فرمد می‌گوید آغاز کسب‌وکارش با طراحی به معنای مدرنش همراه نبوده است ...
بیش از 100میلیون تومان بابت طراحی هزینه کرده‌ام!

محمد فرمد بنیانگذار لک‌لک | از آن دست وب‌سایت‌هایی است که کاربران میزان زمان زیادی در آن سپری می‌کنند و فرایندی را برای ثبت سفارش و خرید پشت سر می‌گذارند. فرمد می‌گوید آغاز کسب‌وکارش با طراحی به معنای مدرنش همراه نبوده است.
مدل کوچک و ابتدایی کسب‌وکارش هم چنین امری را ایجاب می‌کرده و چون از میزان موفقیتش مطمئن نبوده است، سرمایه زیادی بابت طراحی در ابتدای کار هزینه نکرده است. اما در ادامه و با تغییر وضعیت لک‌لک استراتژی فرمد و همکارانش تغییر می‌کند: با مشاهده این مسئله که ایده در حال موفقیت است، به این احساس رسیدیم که باید برای کاربران تجربه خوبی ایجاد کنیم و هزینه‌کرد در این زمینه را لاکچری ندیدیم. البته در این مسیر با مشکل کمبود نیروی متخصص مواجه می‌شود و می‌گوید من و همکارانم برنامه‌نویس نبودیم و پیداکردن چنین متخصصی به یک چالش تبدیل شد: برنامه‌نویس ابتدایی به نوعی روند کار را کند کرده بود و بنابراین به دنبال یک متخصص برجسته بودیم. در این زمینه هزینه‌های زیادی کردیم چون اهمیت طراحی روز به روز بیشتر روشن می‌شد. فرمد دلیل استخدام طراح در تیمش را این نکته می‌داند که در تعامل با یکدیگر به روش بهتری می‌توانیم مشکلات را از نزدیک رصد کنیم و برای برطرف‌کردنش محصول را بازطراحی کنیم و فیچرهای جدیدی به سایت‌مان اضافه کنیم. به همین دلیل هزینه‌های داشتن تیم طراحی را پذیرفته است. 

کلمات کلیدی:

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎