"بریتر" کمک می کند برای جلساتتان مکان اشتراکی پیدا کنید

"بریتر" کمک می کند برای جلساتتان مکان اشتراکی پیدا کنید
۱۹ Mordad 1396 بدون دیدگاه بازار https://goo.gl/Y5Zcr7
به عنوان یک استارت‌آپ، شما می‌توانید جلسات بسیاری را در یک کافی‌شاپ یا در دفتر مشتری برگزار کنید. اما وقتی سعی دارید یک مشتری جدید جذب کنید یا استراحت نمایید و بین جلسات کار دیگری انجام دهید، بهتر است که کسب و کار خود را در فضایی انجام دهید که متعلق به شما باشد ...
"بریتر" کمک می کند برای جلساتتان مکان اشتراکی پیدا کنید

به عنوان یک استارت‌آپ، شما می‌توانید جلسات بسیاری را در یک کافی‌شاپ یا در دفتر مشتری برگزار کنید. اما وقتی سعی دارید یک مشتری جدید جذب کنید یا استراحت نمایید و بین جلسات کار دیگری انجام دهید، بهتر است که کسب و کار خود را در فضایی انجام دهید که متعلق به شما باشد.
بریتر(Breather) اپلیکیشنی است که به شما امکان این کار را می‌دهد. این اپلیکیشن فهرست‌هایی به سبک ایربنب (Airbnb) از انواع مختلفی از فضاها را ارائه می‌دهد که شما می‌توانید برای چند ساعت در نیویورک، بوستون، سن‌فرانسیسکو، اوتاوا و مونترئال اجاره کنید.
این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند تا یک فضای مناسب برای برگزاری جلسات را پیدا کرده و مکانی را بر اساس نیازهای خود انتخاب کند. این اپلیکیشن فیلترهایی را برای فضاهای موجود بر حسب زمان، مقدار صندلی موجود، و انواعی از قابلیت ها و مشخصیات منحصر به فرد ارائه می‌دهد.
بریتر یک اپلیکیشن ضروری برای بنیانگذارانی است که اغلب اوقات زمان خود را در جاده سپری می‌کنند. بریتر یک شبکه از فضای کار است که به خوبی طراحی شده است و به افراد و کسب و کارها فضاهای کاربردی را ارائه می‌دهد که می‌توان از طریق تلفن آنها را رزرو کرد و به آنها دسترسی داشت.
این اپلیکیشن برای کسب و کارها طراحی شده است. کارهای فکری مستلزم محیط‌های کاری متفکرانه است. از سایت‌ها تا جلسات مشتریان، ایده‌ها تا کارهای دور، فضاهای ما به گونه‌ای طراحی شده است که در شما حس خلاقیت، بهره‌وری و انگیزه ایجاد می‌کند صرف نظر از اینکه شما در کجای دنیا هستید.
تمام این مکان‌ها مبله بوده و به صندلی‌های کنفرانس، وای فای رایگان و سریع، نوت‌پد، قلم، پریز برق و داک‌های شارژ مجهز هستند. ممکن است تلویزیون و وایت‌بورد نیز در این مکان‌ها وجود داشته باشد.
این اپلیکیشن بیش از ۳۰۰ مکان در ۱۰ شهر مهم در سراسر دنیا دارد و شبکه آن در حال رشد است. از نیویورک گرفته تا لس آنجلس، لندن تا سن‌فرانسیسکو و تورنتو، شما می‌توانید یک مکان بریتر را در ساختمان دفتر تجاری در شهر خود پیدا کنید.
امکان دسترسی به مکان‌های ما با ثبت نام امکان‌پذیر خواهد شد. عضویت در این اپلیکیشن رایگان است و هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌شود. این اپلیکیشن به شما امکان می‌دهد فقط برای مدت زمان مورد نیاز خود یک مکان را رزرو و پرداخت کنید.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎